ZAJĘCIA POZALEKCYJNE    -  ROK SZKOLNY 2019/2020

 

KLASY  I - III
Zajęcia prowadzone według międzynarodowego programu promującego zdrowie psychiczne dzieci "Przyjaciele Zippiego" Sylwia Matanowska środa
13.00-14.00
sala 102
Zajęcia z nauki j. polskiego dla obcokrajowców Sylwia Matanowska piątek
11.30-12.00
sala 101
Koło teatralne z języka angielskiego dla klas III Joanna Kazuczyk wtorek
11.40-12.25
sala 101
Zajęcia pogłębiające wiedzę "Bliżej Pana" Jolanta Kawałko czwartek
8.50-9.35
sala 103
Koło czytelnicze w świetlicy Jolanta Śpiewak wtorek
12.30-13.15
świetlica
KLASY IV - VIII
 
Koło Języka Polskiego Anna Dzięgielewska czwartek
15.45-16.30
(co 3 tygodnie)
sala 307
Szkolny Fan Club "Harrego Pottera" Anna Dzięgielewska czwartek
15.45-16.30
(co 3 tygodnie)
sala 307
Klub Miłośników Star Wars Anna Dzięgielewska czwartek
(co 3 tygodnie)
15.45-16.30
sala 307
Zajęcia wyrównujące wiedzę i umiejętności
z j. polskiego dla klas V i VI
Katarzyna Zaniewska czwartek
14.50- 15.35
sala 303
Koło historyczne "Kronikarz" Stefan Dmitruk środa
14.50-15.35
sala 210 
Zajęcia Integracyjno - Uspołeczniające "Zintegrujmy się" w klasie VI b Stefan Dmitruk czwartek
13.55 - 14.40
(wrzesień - styczeń)
Klub gier planszowych w języku angielskim
 i puzzli
Paweł Malinowski czwartek
8.00-8.45
sala 203
Koło matematyczne klas 6 Emila Worobiej czwartki 
15:45-16:30  sala 310
Koło matematyczne Anna Bienias środa
14.50 - 15.35
sala 304
Koło Języka Hiszpańskiego Paweł Malinowski wtorek
14.50 - 15.35
sala 203
Koło Języka Angielskiego "Discover English" dla kl. VII Dorota Żukowska czwartek
8.50-9.35
sala 304
koło fizyczne "Ryzyk fizyk" Wojciech Panasewicz czwartek
14.50- 15.35
15.45 - 16.30
co 2 tygodnie
sala 302
Koło chemiczne Barbara Matczuk piątek
15.45 -16.30
sala 302

Zajęcia edukacyjno - czytelnicze i informatyczne w klasach IV - VIII "Popołudnie  z książką i komputerem w bibliotece szkolnej"
Anna Juszczuk środa
14.45-15.45
biblioteka szkolna
"Cudze chwalcie swojego nie znacie" Violetta Grabowska jedna sobota w miesiącu
Koło biblijne Alina Chrościńska poniedziałek
8.00-8.45
sala 306


POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA
Bajkoterapia Wiesława Gryko czwartek
13.10-13.55
biblioteka szkolna
Koło Usprawniania Ręki Wiesława Gryko wtorek
12.45-13.30
biblioteka szkolna
Terapia pedagogiczna kl. "0" Marta Sasimowicz wtorek
13.55-14.40
sala 301