ZAJĘCIA POZALEKCYJNE    -  ROK SZKOLNY 2017/2018  

 

KLASY  I - III
"Umiem i potrafię" - gry i zabawy edukacyjne Danuta Grzędzińska środa
godz. 8.00 - 8.45
"Rozwijam spostrzegawczość" Agnieszka Szewd wtorek
godz. 11.50- 12.35
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa III e  Justyna Jabłońska wtorek
godz. 11.50- 12.35
Zajęcia rozwijające z matematyki
klasa III e
Justyna Jabłońska czwartek
godz. 13.50
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Elżbieta Żukowska czwartek
 godz. 8.00 - 8.45
godz, 8.50 - 9.35
"Chcę i mogę więcej" - indywidualne spotkania psychologiczne Barbara Zadykowicz  
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego i matematyki klasy II Katarzyna Abramowicz poniedziałek
godz. 13.40
Koło teatralne Katarzyna Abramowicz piątek
godz. 10.45
Program "Strażnicy Uśmiechu" Sylwia Matanowska wtorek
godz. 12.55
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w klasie III c Sylwia Matanowska czwartek
 godz. 8.50
Koło teatralne języka angielskiego
dla klas III
Katarzyna Waligóra czwartek
godz. 8.00
Koło Matematyczne klasa III b Urszula Laskowska wtorek
godz. 8.00
"Tęczowe dźwięki" klasa III b Urszula Laskowska wtorek
godz. 12.50
Innowacja pedagogiczna "Wszyscy gramy w szachy" Urszula Laskowska środa  godz. 13.00- 13.45
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w klasach III Justyna Krajewska środa
godz. 11.50-12.35
Gimnastyka korekcyjna
klasy I - III
Marta Sasimowicz poniedziałek
godz. 14.45-15.30
(mała sala gimnastyczna)
KLASY IV - VII
 
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla klas V
Emilia Worobiej środa
godz. 8.00
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla klas VI
Emilia Worobiej środa
godz. 15.40
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla klas VII i VI 
Justyna Malinowska wtorek
godz. 15.40
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla klas VII
Eliza Chodorowska wtorek
godz. 15.40
Koło dziennikarskie "Buzie na luzie" Adrian Petelski czwartek 
godz. 15.40
Przygotowywanie do konkursu
"Memory Master" (klasy IV i Vb, VIb)
Paweł
Malinowski
wtorek
godz. 8.00
Warsztaty  językowe (klasy 4a, 4b) Paweł Malinowski poniedziałek
godz., 13.50
Koło  Języka Niemieckiego  Julita Dudaryk poniedziałek
 godz. 14.45
Koło historyczne Krystyna Czajkowska poniedziałek
godz. 8.00.
piątek godz. 10.45
Koło Przyrodnicze Krystyna Czarniecka środa
godz. 15.40
Koło geograficzne klasy V- VII Piotr Iwaniuk poniedziałek
15.40 - 16.25
Zajęcia wyrównawcze z fizyki + koło Wojciech Panasewicz środa
godz. 13.40
"Cudze chwalicie swojego nie znacie" Violetta Grabowska jedna sobota
w miesiącu
Zespół wokalny Dorota Zinówko czwartek
godz. 14.45 lub 15.30
"Igły i szpilki"- koło rozwijające zainteresowania uczniów Olga Zawadzka wtorek
godz. 8.00
"Popołudnie z książką i komputerem w bibliotece szkolnej" Anna Juszczuk poniedziałek
godz. 15.00 - 16.00
Zajęcia korekcyjno - kompensacje
klasy V
Małgorzata Zubrzycka środa
godz. 8.00
"Mały Mistrz" Marta Grzybowska piątek
godz. 11.50 - 12.35
Koło biblijne w klasach IV Alina Chrościńska poniedziałek
 godz. 13.50- 14.35
Koło biblijne w klasach VI Alina Chrościńska poniedziałek
godz. 14.45- 15.30
Zajęcia pogłębiające nauczani Kościoła "Bliżej Pana" Jolanta Kawałko środa
godz. 8.00- 8.45