OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2017/2018

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

 IMIĘ I NAZWISKO   NAUCZYCIELA

Europejski Konkurs „Mój region, moje marzenia”

I miejsce

Andżelika Chodziutko

Katarzyna Waligóra

II miejsce

Michał Burzyński

Joanna Sawicka

III miejsce

Adam Krasowski

Paweł Malinowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wynik
bardzo dobry

Małgorzata Ruszczyk

Justyna Jabłońska

wyróżnienie

Patrycja Citko

"Zamień celebrytę na autorytet" – II Międzynarodowy Konkurs Historyczny

II miejsce

Kinga Pydyn
Filip Fabjańczyk
Barbara Zieniewicz

Adrian Petelski

„Bł. Bolesława – wychowawczyni na nasze czasy”
(konkurs międzynarodowy)

wyróżnienie

Roksana Chodziutko

Jolanta Kawałko

Ogólnopolski Konkurs
"Jestem kibicem z klasą"

I miejsce

Urszula Klimaszewska

Anna Dzięgielewska

I miejsce

Roksana Chodziutko

III miejsce

Milena Łazarska

wyróżnienie

Julia Rakowska

Anna Dzięgielewska

Szymon Cholewski

Oliwa Apoń

Wiktor Fronczyk

Martyna Jaworowska

Maksymilian Pul

Violetta Grabowska

Wiktor Fronczyk

II miejsce

Damian Hoffman

Justyna Jabłońska

wyróżnienie

Jakub Waszkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje 2017”

I miejsce

Andżelika Chodziutko

Danuta Grzędzińska

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny "Memory Master"

II miejsce

Anna Wyszyńska
Roksana Chodziutko
Daria Mielech

Joanna Sawicka
Krzysztof Babiracki
Paweł Malinowski

III miejsce

Oliwa Wasilewska

wyróżnienie

Martyna Jaworowska

Aleksandra Rybakiewicz

Szymon Cholewski

Liwia Piątek

Ogólnopolski Konkurs „Mój szkolny kolega z Misji”

III miejsce

Andżelika Chodziutko

Jolanta Kawałko

Regionalny Konkurs
"Mistrz origami"

I miejsce

Maria Sadowska

Barbara Matczuk

II miejsce

Katarzyna Cybulska

Barbara Matczuk

Wojewódzki Konkurs Poetycki „Pisanie piórem anioła”

III miejsce

Maksymilian Pul

Anna Dzięgielewska

wyróżnienie

Wiktor Fronczyk

Urszula Klimaszewska

II miejsce

Jakub Bykowski

Alina Chrościńska

Mateusz Piaskowski

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Patrycja Wasilewska

Olga Zawadzka

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy
Nieznanie podania, legendy, klechdy Podlasia z babcinej szafy”

III miejsce

Gabriela Stefanowicz

Anna Dzięgielewska

Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej "Niech kolęda się niesie po świecie ...."

II miejsce

Szymon Cholewski

Violetta Grabowska
Dorota Zinówko
Julita Dudaryk

wyróżnienie

Barbara Zieniewicz
Anna Zieniewicz

Wojewódzki Konkurs Literacki „Wiersze do szuflady”

wyróżnienie

Michał Romańczuk

Olga Zawadzka

Wojewódzki Konkurs Literacki „Ludzie listy piszą …”

wyróżnienie

Daria Mielech

Olga Zawadzka

VIII Wojewódzki Konkurs na prezentację multimedialną  "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka"

II miejsce

Karol Paniczko

Elżbieta Krystyna Ignatowicz

VIII Wojewódzki Konkurs Literacki  "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka"

wyróżnienie

Roksana Chodziutko
Martyna Jaworowska

Anna Dzięgielewska

XVI Wojewódzki Festiwal Tradycji Wielkanocnych

I miejsce

Alan Klimaszewski

Violetta Grabowska

Anna Zieniewiecz

Roksana Chodziutko

II miejsce

Katarzyna Cybulska

Gabriela Grądzka

III miejsce

Julia Kempista

 

Walentyna Monachowicz
Marta Sokół

I miejsce

Damian Hofman

Justyna Jabłońska

VII Edycja Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego  "Tylko anioły dla mnie wysyłaj"

I miejsce

Nikola Klimaszewska

Ks. Rafał Więcko

Andżelika Chodziutko

Jolanta Kawałko

Wiktora Pul

Anna Juszczuk

II miejsce

Maksymilian Pul

Jolanta Kawałko

III miejsce

Urszula Maliszewska

Anna Juszczuk

I miejsce

Nicola Klimaszewska

IX edycja Konkursu Literackiego „Różnorodność przestrzenią dialogu”

I miejsce

Roksana Chodziutko

Anna Dzięgielewska

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Stefanie Kardynale Wyszyńskim - Prymasa Tysiąclecia"

III miejsce

Urszula Klimaszewska

Jolanta Kawałko

„W oczekiwaniu na beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego – ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego”

I miejsce

Andżelika Chodziutko

Jolanta Kawałko

Roksana Chodziutko

II miejsce

Alicja Baranowska

Arkadiusz Kotowski

Anna Wyszyńska

Emilia Baranowska

III miejsce

Jakub Rybakiewicz

Dominika Kuźmicka

Milena Łazarska

Szymon Cholewski

wyróżnienie

Julia Rakowska

Oliwa Apoń

Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „Patron mojej szkoły”

wyróżnienie

Milena Łazarska

Violetta Grabowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Niemiecka literatura – czytamy to co dobre”

I miejsce

Kinga Dekarz

Violetta Grabowska

wyróżnienie

Roksana Chodziutko

„100 lecie Odzyskania Niepodległości w naszej Małej Ojczyźnie”

 

Kinga Dekarz

Violetta Grabowska

XIII edycja konkursu „Planer Kariery” CKU Białystok

wyróżnienie

Barbara Zieniewicz

Agnieszka Trasiuk

wyróżnienie

Nikita Laszuk

Agnieszka Trasiuk

Miejski Konkurs Plastyczny „Różańcowa Pani w sercu człowieka”

nagroda

Roksana Chodziutko

Jolanta Kawałko

nagroda

Julita Gierałtowska

Jolanta Kawałko

Miejski Konkurs Plastyczny „Świat poezją Wiesława Kazaneckiego malowany”

wyróżnienie

Roksana Chodziutko

Violetta Grabowska

 

wyróżnienie

Andżelika Chodziutko

Danuta Grzędzińska
Anna Juszczuk

Miejski Konkurs Plastyczny „Nasz pupil”

wyróżnienie

Lena Iwanowicz

Barbara Matczuk

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Podlascy poeci dzieciom”

wyróżnienie

Natalia Gogolewska

Anna Dzięgielewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Legenda o hejnale z Ratuszowej Wieży w Białymstoku”

I miejsce

Martyna Malec

Marta Sokół

wyróżnienie

Klaudia Gruszewska

wyróżnienie

Piotr Wadowiec

Olga Zawadzka

Międzyszkolny

Konkurs Pieśni Patriotycznej

II miejsce

Barbara Zieniewicz

Violetta Grabowska

wyróżnienie

Anna Zieniewicz


Dorota Zinówko

VII Międzyszkolny Konkurs Językowo – Czytelniczy „Learning English throughreading”

II miejsce

Michał Burzyński

Joanna Sawicka

„Stefan Kardynał Wyszyński w oczach dziecka”  (konkurs międzyszkolny)

I miejsce

Andżelika Chodziutko

Jolanta Kawałko

II Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej "A Słowo stało się ciałem"

II miejsce

Stanisław Jopich

Alina Chrościńska

„Szanuj każdego człowieka, bo Chrystus w nim żyje. Bądź wrażliwy na drugiego człowieka, twojego barta”. (konkurs międzyszkolny)

II miejsce

Roksana Chodziutko

Jolanta Kawałko

Parafialny Konkurs „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi”

I miejsce

Maria Sadowska

Alina Chrościńska

II miejsce

Wiktoria Wadowiec

II miejsce

Urszula Kozłowska

III miejsce

Kinga Zawadzka

III miejsce

Piotr Sadowski