OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2016/2017

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

 IMIĘ I NAZWISKO   NAUCZYCIELA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" wynik
bardzo dobry
Hubert Bogdanowicz Danuta Grzędzińska
wyróżnienie Wiktor Frończyk
Ewa Kużelewska
Eliza Chodorowska 
wyróżnienie Blanka Borcuch
Wiktor Karwiński
Gabriela Grądzka
Agnieszka Szwed
wyróżnienie Dominika Doroszko Justyna Jabłońska
Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego laureat Krzysztof Wasiluk Dorota Żukowska
Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego laureat Urszula Popko Julita Dudaryk
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego finalista Małgorzata Malec Olga Zawadzka
Ogólnopolski Konkurs "Savoir - vivre na co dzień" laureat Wiktor Frończyk Anna Dzięgielewska
Ogólnopolski Konkurs
"Jestem kibicem z klasą"

I miejsce
ii miejsce
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie  
Barbara Zieniewicz
Kamila Dworakowska
Faustyna Ciborowska
Julianna Kardasz
Oliwia Roszkowska
Filip Fabjańczyk
Izabela Łuckiewicz
wyróżnienie Roksana Chodziutko Dorota Żukowska
wyróżnienie Szymon Cholewski Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Amelia Cholewska
Natalia Wołyniec
Walentyna Monachowicz
Ogólnopolski Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego "Olimpus" laureat Filip Wiślak
Dorota Żukowska
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny "Memory Master" laureat II stopnia Roksana Chodziutko
Martyna Jaworowska
Filip Wiślak
Tomasz Roszko
Dorota Żukowska
laureat III stopnia Liwia Piątek
Anna Wyszyńska
Natalia Krynicka
Filip Zajko
wyróżnienie Krzysztof Wasiluk
"Zamień celebrytę na autorytet" Parada postaci historycznych
(zasięg międzynarodowy)
II miejsce Daria Mielech
Julia Miłkowska
Oliwia Wasilewska
Adrian Petelski
"Moje Twoje, nasze chrześcijaństwo odzwierciedleniem Bożej prawdy w codziennym życiu".  (konkurs wojewódzki) II miejsce
Roksan Chodziutko Jolanta Kawałko
Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej (konkurs wojewódzki)  II miejsce
wyróżnienie
Barbara Zieniewicz
Oliwia Wasilewska
Violetta Grabowska
Julita Dudaryk
Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej "Niech kolęda sie niesie po świecie ...." wyróżnienie Zuzanna Malarek
Gabriela Gościłowicz
Patrycja Różańska
Wernika Maliszewska
Violetta Grabowska
Julita Dudaryk
VII Wojewódzki Konkurs na prezentację multimedialną "Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości" III miejsce Ewa Kużelewska Anna Juszczuk
VII Wojewódzki Konkurs Literacki "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka" wyróżnienie Zuzanna Gogolewska Olga Zawadzka
III miejsce Anna Kruszewska Justyna Jabłońska  
III miejsce Roksana Chodziutko Anna Dzięgielewska  
Wojewódzki Konkurs "Tylko anioły dla mnie wysyłaj" II miejsce
III miejsce
III miejsce
Weronika Maliszewska
Jakub Węgierski
Bartosz Paszko
Jolanta Kawałko
V Wojewódzki Konkurs Literacki z Języka Angielskiego "Sport, rodzina i ja" wyróżnienie Michał Burzyński Joanna Sawicka
Wojewódzki Konkurs Literacki pt.  "Sport, rodzina i ja" wyróżnienie Zuzanna Gogolewska Olga Zawadzka
XV Wojewódzki Festiwal Tradycji Wielkanocnych I miejsce Roksana Chodziutko
Karol Gąsowski
Urszula Klimaszewska
Violetta Grabowska
Dorota Żukowska
I miejsce Alan Klimaszewski Violetta Grabowska
II miejsce Wiktoria Chrzanowska
Kacper Piechowicz
I miejsce Natalia Wołyniec Walentyna Monachowicz
Wojewódzki Konkurs Głośnego Czytania "Czytanie jest w modzie" I miejsce Daria Mielech Olga Zawadzka
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zawodowi odkrywcy" wyróżnienie Filip Fabjańczyk Violetta Grabowska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Koleżeństwo i przyjaźń w literaturze" nagroda
wyróżnienie
Urszula Kozłowska
Małgorzata Malec
Violetta Grabowska
XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Stefanie Kardynale Wyszyńskim - Prymasa Tysiąclecia" wyróżnienie
wyróżnienie
Emilia Kisielew
Natalia Dudzińska
Jolanta Kawałko
Wojewódzki Konkurs "Pisanki, kraszanki, wyrywanki.." nagroda
nagroda
nagroda

Gabriela Stefanowicz
Filip Zajko
Patryk Drygiel 
Jolanta Kawałko
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanocna palma"  III miejsce Bartosz Bondar Danuta Grzędzińska
I miejsce Nikola Klimaszewska Justyna Jabłońska
Regionalny Konkurs
"Mistrz origami"
I miejsce
Nagroda Specjalna Białostockiego Oddziału Polskiego Centrum Origami
Klaudia Gruszewska

Maria Sadowska
Barbara Matczuk
Regionalny Konkurs
"Mistrz origami"
I miejsce Magdalena Sikorska Barbara Matczuk
Regionalny Konkurs Krasomówczy "Legendy, podania, klechdy z babcinego kuferka" wyróżnienie Oliwa Wasilewska Olga Zawadzka
Rejonowy Konkurs Wiedzy pt. "Bądźcie świętymi, bo Ja Jestem Święty Pan Bóg Wasz" II edycja bł. Michał Sopoćko wyróżnienie Roksana Chodziutko Jolanta Kawałko
wyróżnienie Damian Hofman Alina Chrościńska
Przedmiotowy Konkurs
z Języka Polskiego
etap rejonowy Ewa Kużelewska
Małgorzata Malec
Olga Zawadzka
II edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Różaniec przez Maryję do serca Pana Jezusa" III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie

Filip Fabjańczyk
Adam Krasowski
Filip Zajko
Faustyna Ciborowska
Jolanta Kawałko
VII Miejski Konkurs Plastyczny "Podlasie - wielokulturowość, tolerancja, współpraca" I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Kacper Wyrwa
Filip Fabjańczyk
Filip Wiślak
Kinga Dekarz
Faustyna Ciborowska
Violetta Grabowska
Miejski Konkurs Plastyczny "Profesjonalni, Sprawni, Pomocni - 25 lat PSP" I miejsce wyróżnienie Roksana Chodziutko
Patryk Drygiel
Violetta Grabowska
Miejski Konkurs "Życie i twórczość H.Ch. Andersena" II miejsce Klaudia Gruszewska
Natalia Walasek
Danuta Grzędzińska
Miejski Konkurs Literacko - Plastyczny  "Wiosno, wiosno, ach to ty" I miejsce Weronika Klepacka
Eliza Chodakowska
Danuta Grzędzińska
wyróżnienie Natalia Wołyniec Walentyna Monachowicz
Parafialny Konkurs "Św. Kazimierz, Królewicz gorliwy czciciel Eucharystii i Najświętszej Maryi Panny" II miejsce

III miejsce

Jakub Kakareko

Damian Hofman
Piotr Wadowiec
Alina Chrościńska
Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej "A Słowo stało się ciałem" wyróżnienie Stanisław Jopich Alina Chrościńska
Miejski Konkurs Plastyczny "Różaniec przez Maryję do serca Pana Jezusa" III miejsce Damian Hofman Alina Chrościńska
Międzyszkolny Konkurs "Józef Piłsudski - mąż, ojciec, polityk" na planszową I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
Daria Mielech
Oliwa Wasilewska
Filip Wiślak
Adrian Petelski
Anna Juszczuk
Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej "Moja Ojczyzna" II miejsce Barbra Zieniewicz
Julia Miłkowska
Oliwia Wasilewska
Violetta Grabowska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Barwy jesieni" I miejsce Daria Mielech Olga Zawadzka
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze podlaskich poetów" II miejsce Patrycja Wasilewska Olga Zawadzka
Międzyszkolny Festiwal Pieśni Patriotycznych i Legionów "Raduje sie serce, raduje się dusza" II miejsce Oliwia Wasilewska Violetta Grabowska
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English Song Contest II miejsce Barbara Zieniewicz Violetta Grabowska
Dorota Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy "The magic of Ireland" I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
Roksana Chodziutko
Magda Markowska
Piotr Hryszko
Dorota Żukowska
"Wiosenne kwiaty" laureat  Amelia Cholewska Walentyna Monachowicz