OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2015/2016

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

 IMIĘ I NAZWISKO   NAUCZYCIELA

Ogólnopolski Konkurs
"Jestem kibicem z klasą"
I miejsce Igor Mularczyk Olga Zawadzka
I miejsce Gabriela Gościłowicz Violetta Grabowska
II miejsce Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
II miejsce Gabriela Zalewska Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Weronika Piśmienna Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Amelia Cholewska Walentyna Monachowicz
wyróżnienie Szymon Cholewski Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie Jan Śleszyński Violetta Grabowska
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Jestem Smart" II miejsce Wiktoria Obuchowicz Elżbieta Krystyna Ignatowicz
X edycja Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Sybiraków "Prawda o Sybirze" 
(etap ogólnopolski)
III miejsce Joanna Czarniecka Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Julia Suchowierska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój kolega z Afryki" I miejsce Roksana Chodziutko Jolanta Kawałko
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "Memory Master" laureat Filip Wiślak Dorota Żukowska
laureat Tomasz Roszko
laureat II stopnia Barbara Zieniewicz
laureat II stopnia Julia Janicka
laureat II stopnia Dominika Nowiczkow
laureat II stopnia Aleksandra Rybakiewicz Krzysztof Babiracki
laureat II stopnia Oliwia Wasilewska Joanna Sawicka
laureat III stopnia Urszula Popko Dorota Żukowska
laureat III stopnia Ewa Kużelewska Krzysztof Babiracki
laureat III stopnia Zuzanna Gogolewska Dorota Żukowska
laureat III stopnia Daria Mielech Joanna Sawicka
laureat III stopnia Patryk Borcuch
laureat III stopnia Zuzanna  Malarek
wyróżnienie Adrian Borys Dorota Żukowska
wyróżnienie Jakub Brzostek
wyróżnienie Łukasz Bondar
wyróżnienie Mateusz Pańkowski
wyróżnienie Patrycja Wasilewska Krzysztof Babiracki
wyróżnienie Daria Łukjańczuk Joanna Sawicka
wyróżnienie Tomasz Kraśnicki
wyróżnienie Filip Fabjańczyk
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur Europejski 2015"
laureat Daria Łukjańczuk Justyna Malinowska
wyróżnienie Wiktoria Chrzanowska
wyróżnienie Michał Burzyński
wyróżnienie Michał Romańczuk
wyróżnienie Tomasz Kraśnicki
wyróżnienie Krzysztof Wasiluk
wyróżnienie Anna Zajkowska Justyna Jabłońska
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureat Julia Suchowierska Anna Dzięgielewska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny laureat Bartłomiej Stelmach Justyna Malinowska
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego laureat Urszula Popko Julita Dudaryk
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego finalista Julia Janicka Dorota Żukowska
finalista Krzysztof Wasiluk Dorota Żukowska
Wojewódzki Konkurs z Informatyki finalista Wiktoria Obuchowicz Elżbieta Krystyna Ignatowicz
Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznych - konkurs wojewódzki III miejsce Szymon Cholewski Katarzyna Abramowicz
Wojewódzki VII Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych" nagroda Szymon Cholewski Katarzyna Abramowicz
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Tylko anioły do mnie wysyłaj" II miejsce Bartosz Kułak Violetta Grabowska
I miejsce Weronika Piśmienna Anna Dzięgielewska
III miejsce Joanna Czarniecka Anna Dzięgielewska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" I miejsce Mateusz Leoniuk Violetta Grabowska
I miejsce Daniel Markiewicz
II miejsce Alan Klimaszewski
II miejsce Maksymilian Cyliwik
III miejsce Dawid Kużmicki
wyróżnienie Szymon Gierałtowski
I miejsce Nikola Klimaszewska Justyna Jabłońska
II miejsce Karol Gryczon Danuta Grzędzińska
Anna Juszczuk
Wojewódzki  Konkurs Literacki "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka" wyróżnienie Anna Kruszewska Justyna Jabłońska
Wojewódzki Konkurs "Czytanie jest w modzie" II edycja "Czytamy legendy piastowski" I miejsce Daria Mielech Olga Zawadzka
Wojewódzkie Podlaskie Spotkania z Pisarzami "Czy znasz twórczość Ł. Wierzbickiego" III miejsce Liwia Piątek Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
Wojewódzki Integracyjny Konkurs Muzyczny "Przy wigilijnym stole" wyróżnienie Martyna Jaworska
Paulina Macharewicz 
Magdalena Sowicz
Ewa Kasperuk

 

nagroda Kamil Bosowicz
wyróżnienie Urszula Żaworonek
Jakub Żaworonek
Wojewódzki Konkurs plastyczny "Czytanie jest the best" I miejsce Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
Miłość do bliźniego szansą na odnalezienie oblicza Bożego miłosierdzia" I miejsce Szymon Cholewski Jolanta Kawałko
I miejsce Roksana Chodziutko
wyróżnienie Faustyna Ciborowska
XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Stefanie Kardynale Wyszyńskim - Prymasie Tysiąclecia" wyróżnienie Faustyna Ciborowska
Natalia Dudzińska
Jolanta Kawałko
XV Edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "Pisanki, Kraszanki, Wyrywanki" I miejsce Karol Paniczko Jolanta Kawałko
I miejsce Filip Zajko
I miejsce Weronika Maliszewska
wyróżnienie Aleksandra Maciorowska
X Edycja Ekumenicznego Konkursu Plastycznego "Matka Boża w ikonie" II miejsce Barbara ZIeniewicz Jolanta Kawałko
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka" wyróżnienie Olga Łukjańczuk Ewa Kasperuk
wyróżnienie Martyna Malec
wyróżnienie Jakub Żaworonek
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Św. Gabriel  w oczach dziecka" nagroda Olga Łukjańczuk Ewa Kasperuk
wyróżnienie Igor Krywoszej
wyróżnienie Łukasz Wałęga
wyróżnienie Dawid Boroda
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Święta Góra Grabarka" wyróżnienie Klaudia Gruszewska Ewa Kasperuk
wyróżnienie Igor Krywoszej
nagroda Eliza Bruns
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ewangelista Mateusz" wyróżnienie Jakub Żaworonek Ewa Kasperuk
wyróżnienie Martyna Żaworonek
nagroda Bartosz Bondar
Regionalny Konkurs Krasomówczy "Nieznane podania, legendy, klechdy Podlasia z babcinej szuflady" I miejsce Weronika Piśmienna Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Oliwia Wasilewska Olga Zawadzka
Regionalny Konkurs "Mistrz Origami" I miejsce Magdalena Sikorska Barbara Matczuk
II miejsce Martyna Jaworska
II miejsce Emila Baranowska
I miejsce Katarzyna Cybulska Anna Dzięgielewska
Runda XXI Edycji Białostockiej Ligii Szkolnej do lat 10 I miejsce Wiktor  Franczyk
Otwarte Mistrzostwa  Miasta Juniorów w szachach I miejsce Wiktor  Franczyk
Otwarte Mistrzostwa  Miasta Juniorów w szachach błyskawicznych III miejsce Wiktor  Franczyk
Szachowy Dzień Dziecka 2016 II miejsce Wiktor  Franczyk
Miejski Konkurs Literacki "Ludzie listy piszą" wyróżnienie Daria Mielech Olga Zawadzka
Miejski Konkurs Patriotyczny
"Kocham Cię moja Ojczyzno"
I miejsce Szymon Cholewski Katarzyna Abramowicz
Miejski Konkurs Śpiewania Kolę "Wieczór Wigilijny" nagroda Szymon Cholewski Katarzyna Abramowicz
V Miejski Konkurs Piosenki
"Sing a song"
III miejsce Dominik Wądołowski Dorota Żukowska
Miejski Konkurs Fotograficzny  "Portret z książką" wyróżnienie Bartosz Kułak Violetta Grabowska
III miejsce Nikola Klimaszewska Justyna Jabłońska
Anna Juszczuk
Miejski Konkurs Plastyczny "Muzyką malowane" nagroda Alicja Gajdowska Barbara Matczuk
Miejski Konkurs "Życie i twórczość H.Ch. Andresena" III miejsce Urszula Klimaszewska
Martyna Jaworska
Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
Międzyszkolny Konkurs "Parada Postaci Literackich" nagroda specjalna Weronika Klepacka Danuta Grzędzińska
Anna Juszczuk
wyróżnienie Martyna Jaworska Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
Międzyszkolny Miejski Konkurs "Supergłowy" wyróżnienie Adam Kużelewski Barbara Zadykowicz
IV miejsce Mateusz Bojko Katarzyna Abramowicz
"Różaniec - lekiem na zło współczesnego świata" I miejsce Faustyna Ciborowska
 
Jolanta Kawałko
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" III miejsce Gabriela Zalewska Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Zofia Grądzka
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  "Jesień w poezji" wyróżnienie Oliwia Wasilewska Olga Zawadzka
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Literacki "Nowe Przygody Krasnala Hałabały"  I miejsce Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dekoracje Bożonarodzeniowe" nagroda Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie A. Rutkowska
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka" III miejsce Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
Międzyszkolny Interaktywny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii II miejsce Julia Janicka Dorota Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno -Językowy "Window On Britan" I miejsce Anna Zieniewicz Joanna Sawicka
Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej "Moja Ojczyzna" II miejsce Weronika Piśmienna Violetta Grabowska
wyróżnienie Barbara Zieniewicz
wyróżnienie Dominik Wądołowski
Parafialny Konkurs "Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia" I miejsca Xavier Dziekoński Alina Chrościńska
III miejsce Barbara Zieniewicz Jolanta Kawałko
Anna Zieniewicz
I miejsce Roksana Chodziutko
                        KONKURSY SPORTOWE
Igrzyska Miasta Białegostoku klas V w minisiatkówce  dziewcząt III miejsce na szczeblu miejskim klasa V a dziewcząt Zbigniew Kozikowski
Minisiatkówka KinderSport  w Białymstoku dziewcząt dwójki III miejsce na szczeblu miejskim Zuzanna Gogolewska
Gabriela Żołopa
Zbigniew Kozikowski
Minisiatkówka KinderSport  w Sejnach  dziewcząt dwójki V miejsce w województwie Zuzanna Gogolewska
Gabriela Żołopa
Zbigniew Kozikowski
Minisiatkówka KinderSport  w Białymstoku dziewcząt trójki IV miejsce na szczeblu miejskim Justyna Bajeńska
Ewa Kużelewska
Patrycja Wasilewska
Ewa Wawreniuk
Zbigniew Kozikowski
Minisiatkówka KinderSport  w  Mońkach dziewcząt trójki V miejsce w województwie klasa V a dziewcząt Zbigniew Kozikowski
Minisiatkówka dziewcząt KinderSport  trójki w  Mońkach III miejsce w województwie klasa V a dziewcząt
Aleksandra Rybakiewicz
Zbigniew Kozikowski
Zawody Ligowe Białostockiej Akademii Siatkarskiej dziewcząt trójki III miejsce na szczeblu miejskim klasa V a Zbigniew Kozikowski
Liga Białostockiej Akademii Siatkówki chłopców dwójki V miejsce IV a Marta Sasimowicz
Turniej Siatkówki Plażowej chłopców kl. IV II miejsce 
(jako szkoła)
IV a Marta Sasimowicz
Turniej Siatkówki Plażowej chłopców kl. IV III miejsce
 (jako drużyna)
Dawid Chańko
Filip Chodkiewicz
Sebastian Olechno
Marta Sasimowicz
Igrzyska Miasta  Białegostoku w Lekkiej Atletyce VI miejsce klasa V a
klasa VI a
Zbigniew Kozikowski
Igrzyska w czwórboju lekkoatletycznym w Białymstoku V miejsce Aleksandra Dolistowska
Julia Klim
Weronika Piśmienna
Urszula Kozłowska
Justyna Bajeńska
Zbigniew Kozikowski
Igrzyska w Minisiatkówce w Białymstoku V miejsce klasa V a Zbigniew Kozikowski
IV Międzyszkolne Zawody w Pływaniu Szkół Podstawowych w Białymstoku o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku IV miejsce

sztafeta 6 x 25m

Urszula Żaworonek
Natalia Krynicka
Magda Sawirz
Maciej Mańkowski
Mateusz Bajko
Jakub Żaworonek
II miejsce styl grzbietowy chłopców Jakub Żaworonek
VI miejsce styl dowolny chłopców Mateusz Bajko
Igrzyska Miasta  Białegostoku w Lekkiej Atletyce II miejsce sztafeta 4x60m
U. Kozłowska
A. Dolistowska
J. Klim
G. Dryj
Zbigniew Kozikowski
VI miejsce skok w dal
Julia Klim
Zbigniew Kozikowski
VII miejsce bieg 200 m
Gabriela Dryj
Zbigniew Kozikowski