OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2014/2015

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

Ogólnopolski Konkurs
"Jestem kibicem z klasą"
I miejsce Roksana Chodziutko Justyna Krajewska
I miejsce Dominik Wądołowski Anna Dzięgielewska
III miejsce Zuzanna Rutkowska Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Gabriela Sacharewicz Violetta Grabowska
wyróżnienie Patrycja Wasilewska
wyróżnienie Igor Mularczyk Julita Dudaryk
wyróżnienie Anna Wiktoria Kruszewska Justyna Jabłońska
wyróżnienie Weronika Rybnik Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Paweł Gendzwiłł Grażyna Pawłowska
wyróżnienie Bartosz Kułak
wyróżnienie
Jakub Ciborowski
wyróżnienie Nikola Golub Urszula Laskowska
wyróżnienie Anna Wyszyńska Barbara Zadykowicz
Ogólnopolski Konkurs "Z ortografią na co dzień" III etap Michał Burzyński Elżbieta Żukowska
Ogólnopolski Konkurs  Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" laureat Julia Dobrzycka Urszula Laskowska
wyróżnienie Dawid Popławski Urszula Laskowska
Konkurs Matematyczny
"Kangur Europejski 2015"
wyróżnienie Ewa Kużelewska Eliza Chodorowska
wyróżnienie Krzysztof Wasiluk Justyna Malinowska
wyróżnienie Daria Mielech
Daria Łukjańczuk
Wiktoria Chrzanowska
Tomasz Kraśnicki
Urszula Laskowska
Ogólnopolska Akcja Zbiórki Baterii "Działaj czysto" Ekokonkurs "Baterie - zagrożenia dla środowiska
 i ludzi"
wyróżnienie Sebastian Soliński
Karol Sokól
Sebastian Ostrowski
Piotr Hryszko
Agnieszka Szewd
Justyna Jabłońska
Wiktoria Kamieńska Walentyna Monachowicz
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny
 z Języka Angielskiego "Memory Master"
laureat II stopnia Filip Wiślak
Krzysztof Wasiluk
Dominika Nowiczkow
Julia Janicka
Dorota Żukowska
laureat III stopnia Zuzanna Gogolewska Dorota Żukowska
wyróżnienie Julia Waszkiewicz
Aleksandra Dolistowska
Dorota Żukowska
laureat II stopnia Aleksandra Cybulińka Joanna Sawicka
laureat III stopnia Gabriela Kierdelewicz Joanna Sawicka
wyróżnienie Maksymilian Cylwik
Joanna Sawicka
laureat II stopnia Aleksandra Rybakiewicz Krzysztof Babiracki
Ogólnopolski Konkurs "Życie
i czyny Marszałka Józefa Piłsudskiego"- grafika komputerowa
III miejsce Anna Magnuszewska Elżbieta Krystyna Ignatowicz
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny I miejsce Patryk Grześ Violetta Grabowska
XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Szkolny Kolega z Misji" I miejsce Roksana Chodziutko Jolanta Kawałko
Justyna Krajewska
Wojewódzki Konkurs Historyczny etap rejonowy Mateusz Pańkowski Adrian Petelski
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego laureat Urszula Popko Julita Dudaryk
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureat Gabriela Kierdelewicz Grażyna Pawłowska
Wojewódzki Konkurs "Zabytki Podlasia w miniaturze" III miejsce Lorsan Mezhidov
Mateusz Jurkowicz
Adrian Petelski
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Żywy numer 112" wyróżnienie Jakub Wołosik Violetta Grabowska
Wojewódzki Konkurs "Najpiękniejsza palma wielkanocna" I miejsce Kornel Kutyłowski Agnieszka Szwed
III miejsce Gabriel Liżewski Agnieszka Szwed
I miejsce Piotr Hryszko
Filip Fabjańczyk
Zofia Grądzka
Bartosz Kułak
Xavier Dziekoński
Patryk Grześ
Violetta Grabowska
II miejsce Filip Wiślak
Mateusz Ruszczyk
Gabriela Zalewska
III miejsce Maksymilian Cylwik
wyróżnienie Alan Klimaszewski
Dawid Kuźmicki
Daniel Charkiewicz
Aleksandra Zero
Mateusz Leoniuk
I miejsce Nikola Klimaszewska Justyna Jabłońska
II miejsce Natalia Gogolewska Justyna Krajewska
nagroda Tomasz Kraśnicki Urszula Laskowska
laureat Anna Wyszyńska Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zawodowi odkrywcy" wyróżnienie Anna Magnuszewska Violetta Grabowska
Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Literacki "Nowe przygody Reksia" wyróżnienie Anna Ziniewicz
Zuzanna Malorek
Mateusz Żmiejko
Elżbieta Żukowska
Wojewódzki konkurs na wiersz lub fraszkę o bibliotece "Biblioteka to dobre miejsce dla człowieka" I miejsce Roksana Chodziutko Justyna Krajewska
II miejsce Wiktoria Obuchowicz Anna Dzięgielewska
III miejsce Julia Waszkiewicz Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Anna Wiktoria Kruszewska Justyna Jabłońska
Anna Juszczuk
wyróżnienie Weronika Piśmienna Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Natalia Gogolewska Anna Juszczuk
Podlaski Konkurs Recytatorsko - Plastyczny "Twórczość księdza Jana Twardowskiego słowem i pędzlem malowana" wyróżnienie Anna Magnuszewska Jolanta Kawałko
Wojewódzki Konkurs Poetycki i Multimedialny "Błogosławiony ks. Michał Sopoćko - przewodnik i wychowawca" wyróżnienie Szymon Ciborowski
Mateusz Jurkowicz
Jolanta Kawałko
IX Ekumeniczny Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Matka Boża w Ikonie" wyróżnienie Faustyna Ciborowska Jolanta Kawałko
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Hu hu ha - nasza zima zła" nagroda Sara Kalinowska Barbara Matczuk
Wojewódzki Konkurs Muzyczny "Przy wigilijnym stole" nagroda Martyna Jaworowska Magdalena Sawicz
Paulina Mackiewicz
Urszula Żaworonek
Jakub Żaworonek
 
Ewa Kasperuk
Wojewódzki Konkurs "Różnorodność przestrzenią dialogu" nagroda Ewa Kużelewska Ewa Kasperuk
Mini ELO Białystok 2015 II miejsce Wiktor Frończyk  
Rejonowy Konkurs Wiedzy Humanistycznej "Alfa i Omega" II miejsce Patryk Boruch Grażyna Pawłowska
Rejonowy Konkurs Plastyczno - Językowy "Mój słownik zimowo - świąteczny" I miejsce Anna Magnuszewska Julita Dudaryk
wyróżnienie Kinga Nurkowska Julita Dudaryk
Rejonowy Konkurs
"Mistrz origami"
I miejsce Magdalena Sikorska Barbara Matczuk
II miejsce Urszula Żaworonek
wyróżnienie Filip Wiślak
wyróżnienie Szymon Cholewski Justyna Krajewska
Miejski Konkurs Fotograficzny "Białostockie Zwierzęta" I miejsce Alan Klimaszewski Violetta Grabowska
II miejsce Nicola Klimaszewska Anna Juszczuk
Miejski Konkurs Plastyczny "Nasz czysty Białystok" wyróżnienie Anna Magnuszewska Violetta Grabowska
Miejski Konkurs Literacki "Ludzie listy piszą ..." wyróżnienie Julia Janicka Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Gabriela Zalewska Anna Dzięgielewska
IV Miejski Konkurs Piosenki "Sing a Song" I miejsce Dominik Wądołowski Dorota Żukowska
Ogólnoszkolny Konkurs Gramatyczno - Leksykalny z języka angielskiego I miejsce Małgorzata Malec Krzysztof Babiracki
Miejski Konkurs "Różaniec - skarb, który trzeba odkryć" III miejsce Michał Kużbiel Alina Chrościńska
Miejski Konkurs Plastyczny "Przygody Zubrzyka Pimpusia" wyróżnienie Jakub Lewicki Elżbieta Żukowska
Miejski Konkurs Literacko - Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" wyróżnienie Zuzanna Malorek Elżbieta Żukowska
Miejski Konkurs Plastyczny "Świąteczna Kartka" I miejsce Nikola Klimaszewska Justyna Jabłońska
Anna Juszczuk
nagroda Tomasz Kraśnicki Urszula Laskowska Anna Juszczuk
Miejski Konkurs Głośnego Czytania "Czytanie jest w modzie" laureat Milena Łazarska Anna Juszczuk
Barbara Zadykowicz
Miejski Konkurs "Różaniec - skarb, który trzeba odkryć" I miejsce Szymon Cholewski Jolanta Kawałko
Miejski Konkurs Plastyczny "Czy znasz twórczość Tomasza Samojlika?" I miejsce Jakub Lewicki Elżbieta Żukowska
II miejsce Zuzanna Malorek Elżbieta Żukowska
Miejski Konkurs Literacki "Życie i twórczosć J. Ch. Andersena" III miejsce Jan  Śleszyński
Krzysztof Czarniecki
Elżbieta Żukowska
Miejski Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Jana Brzechwy III miejsce Wiktoria Chrzanowska
Daria Łukjańczuk
Izabela Łuckiewicz
Anna Juszczuk
Urszula Laskowska
Miejski Konkurs Literacki "Święta Bożego Narodzenia w moich oczach" laureat Zuzanna Malorek Elżbieta Żukowska
Miejski Konkurs Plastyczny  "Zimowy Krajobraz" wyróżnienie Magdalena Kalinowska Barbara Matczuk
nagroda Julia Dudziak
Festiwal Piosenki z czasów Babci i Dziadka - konkurs miejski III miejsce Szymon Cholewski Justyna Krajewska
Miejski Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka" nagroda Karolina Sawczyńska Ewa Kasperuk
wyróżnienie Julia Janucik
Międzyszkolny Konkurs "Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" II miejsce Anna Magnuszewska Grażyna Pawłowska
Anna Juszczuk
III miejsce Kinga Nurkowska
Miejski Konkurs Biblijny nagroda Martyna Malec  Ewa Kasperuk
wyróżnienie Bartosz Bondar
Paulina Mackiewicz
Julia Janucik
Daria Łukjańczuk
Miejskie Zawody Pływackie Klas Trzecich III miejsce  (50  m stylem grzbietowym) Jakub Lewicki Elżbieta Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych II miejsce Anna Magnuszewska Violetta Grabowska
III miejsce Dominik Wądołowski
wyróżnienie Oliwia Ignatowska
Gabriela Kąkol
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Święta Bożego Narodzenia w moich oczach" II miejsce Dominik Wądołowski Violetta Grabowska
wyróżnienie Dawid Wysocki
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy
"A trip to London"
I miejsce Gabriela Zalewska Dorota Żukowska
wyróżnienie Zofia Grądzka
wyróżnienie Filip Wiślak
III miejsce Anna Magnuszewska Joanna Sawicka
wyróżnienie Gabriela Kierdelewicz
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Tylko anioły do mnie wysyłaj" III miejsce Mateusz Michalczuk Jolanta Kawałko
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Barwy Jesieni" I miejsce Szymon Ciborowski Izabela Łuckiewicz
III miejsce Justyna Bajeńska Anna Juszczuk
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczna kartka" laureat Anna Wyszyńska Anna Juszczuk