OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2013/2014

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

Ogólnopolski Konkurs
"Jestem kibicem z klasą"
I miejsce Kinga Papciak Grażyna Pawłowska 
wyróżnienie Anita Hołubowicz
II miejsce Anna Magnuszewska
wyróżnienie Eryk Kozioł Olga Zawadzka
wyróżnienie Kamil Sakowicz
wyróżnienie Jakub Ciborowski Grażyna Pawłowska 
II miejsce Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie Jakub i Urszula Żaworonek Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie Faustyna Ciborowska Danuta Grzędzińska
wyróżnienie Stanisław Jopich Elżbieta Żukowska
wyróżnienie Patrycja Wasilewska Agnieszka Szwed
wyróżnienie Barbara Zieniewicz Agnieszka Szwed
Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia" I miejsce Anita Hołubowicz Grażyna Pawłowska 
Ogólnopolski Konkurs "Bezpieczne wakacje" III miejsce Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
Kangur Europejski 2014 wynik bardzo dobry Bartosz Kułak Zofia Tarasik
wyróżnienie Krzysztof Wasiluk
Ewa Kużelewska
Piotr Hryszko
Danuta Grzędzińska
Ogólnopolski  Konkurs Historyczny "Polska .... Nasza Niepodległa. Polacy w walce o niepodległość 1795-1918/22" wyróżnienia Anna Magnuszewska
Urszula Dzięgielewska
Karolina Klim
Patryk Grześ
Mateusz Makarowski
Daniel Markiewicz
Paweł Gendźwiłł
Bartosz Rowiński
Krystyna Czajkowska
Ogólnopolski Konkurs "Z ortografią na co dzień" wyróżnienie Tomasz Roszko Danuta Grzędzińska
Wojewódzki Konkurs Języka Matematyczny laureat Kinga Papciak Justyna Malinowska
Wojewódzki Konkurs Historyczny laureat Anita Hołubowicz Krystyna Czajkowska
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego laureat Urszula Dzięgielewska Dorota Żukowska
laureat Alicja Kuczyńska
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego laureat Kinga Papciak Julita Dudaryk
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureat Izabela Kopa Grażyna Pawłowska
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy laureat Anita Hołubowicz Krystyna Czarniecka
III Miejski Konkurs Piosenki "Sing a Song" wyróżnienie Damian Horczak, Jakub Brzostek, Aleksandra Dolistowska, Dominika Nowiczkow, Weronika Rybnik, Urszula Żukowska Dorota Żukowska
Regionalny Konkurs "Mistrz Origami" wyróżnienie Barbara Zieniewicz Barbara Matczuk
Miejski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II organizowany przez ZS nr 1 w Białymstoku I miejsce Ewa Śleszyńska Dorota Borsuk
I miejsce Mateusz Pieciul
II miejsce Angelika Głażewska
II miejsce Magdalena Boguszewska
Wojewódzki Konkurs "Najpiękniejsza palma wielkanocna" I miejsce Jakub Węgierski Violetta Grabowska
I miejsce Patryk Grześ
I miejsce Bartosz Kułak
II miejsce Damian Jary
II miejsce Zofia Grodzka
II miejsce Anna Magnuszewska
II miejsce Kinga Papciak
III miejsce Dawid Kużbiel
III miejsce Dominika Nowiczkow
wyróżnienie Mateusz Ruszczyk
wyróżnienie Dominik Wądołowski
Miejski Konkurs Fotograficzny "Pomniki znane i nieznane" I miejsce Michał Kosikowski Violetta Grabowska
III miejsce Urszula Dzięgielewska
III miejsce Gabriela Zalewska
wyróżnienie Wiktoria Obuchowicz
II miejsce Alan Klimaszewski Danuta Grzędzińska
VII Miejski Konkurs Matematyczny III miejsce Krzysztof Wasiluk Danuta Grzędzińska
Miejski Konkurs Biblijny laureat Olga Łukjańczuk
Eliza Bruns
Michał Romańczuk
Paulina Mackiewicz
Julia Janucik
Ewa Kasperuk
Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych wyróżnienie Anna Magnuszewska Violetta Grabowska
Międzyszkolny Konkurs Literacko czytelniczy "Krzyżówka z lekturą" I miejsce Patryk Grześ Olga Zawadzka
II miejsce Błażej Kujawa
III miejsce Mateusz Jurkowicz
Piotr Babiński
wyróżnienie Mateusz Makarowski
Międzyszkolny Konkurs "Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" II miejsce Kamil Sakowicz Olga Zawadzka
III miejsce Daniel Matwiejuk
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Podlascy poeci dzieciom" II miejsce Weronika Piśmienna Anna Dzięgielewska
wyróżnienie Damian Horczak
wyróżnienie Kacper Janowicz Katarzyna Abramowicz
Międzyszkolny Konkurs "Życie
i twórczość J.Ch.Andersena"
I miejsce Ewa Kużelewsk
Małgorzata Malec
Danuta Grzędzińska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy
"Spotliht on the USA"
III miejsce Anna Magnuszewska Joanna Sawicka
wyróżnienie Dominik Wądołowski
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Tylko anioły do mnie wysyłaj..." II miejsce Anita Hołubowicz Violetta Grabowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zrobię dla Ciebie anika" II miejsce
wyróżnienie
Faustyna Ciborowska
Aleksandra Rybakiewicz
Danuta Grzędzińska
XIII Miejski Konkurs Recytatorski Twórczości Karola Wojtyły II miejsce Patrycja Wasilewska Jolanta Zaniewska
XIII Miejski Konkurs Recytatorski Twórczości Karola Wojtyły wyróżnienie Anna Magnuszewska Jolanta Zaniewska
VIII Ekumeniczny Konkurs Plastyczny "Matka Boża w Ikonie" wyróżnienie Patryk Grześ Jolanta Zaniewska
V Międzyszkolna Parada Postaci Literackich  wyróżnienie Jan Śleszyński Elżbieta Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pomniki znane i nieznanie" wyróżnienie Roksana Chodziutko Katarzyna Abramowicz
Konkurs Plastyczny "Różnorodność przestrzenią dialogu" wyróżnienie Julia Janucik Ewa Kasperuk
wyróżnienie Ewa Kużelewska
wyróżnienie Adam Kużelewski
wyróżnienie Małgorzata Malec
wyróżnienie Igor Redos
nagroda Aleksandra Żero