OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2012/2013

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

Ogólnopolski Konkurs
"Jestem kibicem z klasą"
III miejsce Dominik Wądołowski Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie Weronika Piśmienna Katarzyana Abramowicz
I miejsce Urszula Dzięgielewska Grażyna Pawłowska
III miejsce Alicja Kuczyńska Grażyna Pawłowska
I miejsce Anita Hołubowicz Grażyna Pawłowska
III miejsce Izabela Trypus Grażyna Pawłowska
I miejsce Filip Wiślak Anna Bach
wyróżnienie Kinga Papciak Grażyna Pawłowska
wyróżnienie Jakub Leoniuk Barbara Zadykowicz
Ogólnopolski Konkurs Poetycki  "Ocalić od zapomnienia" III miejsce Anita Hołubowicz Grażyna Pawłowska
finalista Alicja Kuczyńska Grażyna Pawłowska
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" finalista Weronika Piśmienna Katarzyna Abramowicz
finalista Tomasz Boszko Natalia Wilczyńska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Dawid Woźniak Grażyna Pawłowska
Konkurs Wojewódzki "Wczoraj i dziś. Dziedzictwo kulturowe powiatu białostockiego i Białegostoku" w ramach "Europejskich Dni Dziedzictwa 2012r. Tajemnice Codzienności" wyróżnienie Karolina Hryszko Anna Juszczuk
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Prawda o Sybirze"
III miejsce Izabela Kopa Grażyna Pawłowska
wyróżnienie Blanka Ignatowska Grażyna Pawłowska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jesień w poezji" wyróżnienie Alicja Kuczyńska
Kinga Halicka
Grażyna Pawłowska
Konkurs Wiedzy Humanistycznej "Alfa i Omega" IV miejsce Izabela Kopa Grażyna Pawłowska
Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii" I miejsce Julia Waszkiewicz Katarzyna Abramowicz
II miejsce Adrian Brus
Jakub Brzostek
Katarzyna Abramowicz
III miejsce Dominika Nowiczkow Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie Weronika Piśmienna
Dominik Wądołowski
Igor Redos
Katarzyna Abramowicz
wyróżnienie Julia Klim Barbara Zadykowicz
III miejsce Barbara Ziniewicz Anna Bach
VI Regionalny Konkurs
"Mistrz Origami"
I miejsce Katarzyna Cybulska Barbara Matczuk
III miejsce Barbara Zieniewicz Barbara Matczuk
Międzyszkolny Konkurs Origami pod hasłem "Kwiatowe fantazje" I miejsce Wiktoria Obuchowicz Barbara Matczuk
II miejsce Weronika Różańska Barbara Matczuk
wyróżnienie Katarzyna Cybulska Barbara Matczuk
wyróżnienie Weronika Obuchowicz
Weronika Różańska
Barbara Zadykowicz
wyróżnienie Katarzyna Cybulska Anna Bach
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy "Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej" III miejsce Julia Poźniak Anna Juszczuk
Izabela Łuckiewicz
laureat Dominik Wądołowski Katarzyna Abramowicz
laureat Julia Klim Barbara Zadykowicz Anna Juszczuk
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii laureat Michał Ciborowski Krystyna Czajkowska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersz o Jesieni" pod hasłem  "Nadeszła jesień" II miejsce Szymon Ciborowski Olga Zawadzka
Anna Juszczuk
XI Miejski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły wyróżnienie Alicja Kuczyńska Alina Chrościńska
Miejski konkurs Recytatorski pod hasłem "Dobre wychowanie wierszem" II miejsce Patrycja Wasilewska Barbara Matczuk
II miejsce Patrycja Wasilewska Anna Bach
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z  Matematyki laureat Piotr Wyszyński Zofia Tarasik
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki finalista Paweł Putra Elżbieta Krystyna Ignatowicz
Konkurs "Supergłowy 2013" wyróżnienie Bartłomiej Stalmach Barbara Zadykowicz
KANGUR 2013 wyróżnienie Krzysztof Wasiluk
Tomasz Roszko
Ewa Kużelewska
Natalia Wilczyńska
Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Julian Tuwim
w cyfrowym świecie"
wyróżnienie Kinga Papciak Elżbieta Krystyna Ignatowicz
Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Informatyczny I miejsce Konga Papciak Elżbieta Krystyna Ignatowicz
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy "Chrismas Card" II miejsce Aleksandra Cybulińska Joanna Sawicka
wyróżnienie Anna Magnuszewska
wyróżnienie Anita Hołubowicz Dorota Żukowska
II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
"Sing a Song"
wyróżnienie Oliwia Ignatowska Joanna Sawicka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego laureat Dominika Malesza Dorota Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Językowo - Informatyczny "Four Seasons of the year" II miejsce Alicja Kuczyńska Dorota Żukowska
wyróżnienie Anita Hołubowicz Dorota Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy "English is all around us" I miejsce Damian Węgierski Dorota Żukowska
I miejsce Filip Michalczuk Joanna Sawicka
wyróżnienie Angelika Głażewska Dorota Żukowska
wyróżnienie Gabriela Kierdelewicz Joanna Sawicka
III Wojewódzki Konkurs Piosenki Anglojęzycznej
"So, you thank can sing"
III miejsce Zespół CRAZY ANIMALS
KL. IIIB
Joanna Sawicka
wyróżnienie Oliwia Ignatowska Joanna Sawicka
Miejski Konkurs Poezji Amerykańskiej "The American Poetry Contest" wyróżnienie Jakub Poskrobko Joanna Sawicka
III Międzyszkolny Konkurs Poezji Amerykańskiej
"The American Poetry Contest"
II miejsce Kinga Tuszyńska Dorota Żukowska
wyróżnienie Kinga Papciak Dorota Żukowska
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus laureat III stopnia Anita Hołubowicz Dorota Żukowska
laureat III stopnia Izabela Trypus Dorota Żukowska
laureat IV stopnia Kinga Papciak Dorota Żukowska
laureat IV stopnia Kinga Tuszyńska Dorota Żukowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kosz Pani Jesieni" wyróżnienie Katarzyna Cybulska Barbara Matczuk
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Portret Jesieni" wyróżnienie Anna Zieniewicz Barbara Matczuk
Miejski Konkurs Matematyczny "Mały Matematyk" wyróżnienie Adrian Bruns Katarzyna Abramowicz
"Jestem odblaskowy" Międzyszkolny Konkurs Straży Miejskiej wyróżnienie Ina Kłopotowksa Katarzyna Abramowicz
Turniej Wiedzy o życiu i twórczości Jana Brzechwy II miejsce Weronika Piśmienna
Ina Kłopotowska
Katarzyna Abramowicz
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Przyroda jesienna" I nagroda Katarzyna Cybulska Barbara Matczuk
II nagroda Oliwia Wasilewska
III nagroda Weronika Różańska
III nagroda Daria Milech
wyróżnienie Julianna Kardasz
Emilia Kisielew
Michalina Klimowicz
Patrycja Różańska
Piotr Hryszko
I miejsce Katarzyna Cybulska Anna Bach
Wojewódzki Konkurs "Co się z tego zrobić da ..." wyróżnienie Kinga Dekarz Anna Bach
Miejski Konkurs ze znajomości twórczości Juliana Tuwima laureat Joanna Czarniecka Anna Juszczuk
laureat Zofia Grodzka Anna Juszczuk
Najpiękniejszy różaniec I miejsce Anna Zieniewicz Alina Chrościńska
I miejsce Oliwia Ostrowska Alina Chrościńska
III miejsce Zuzanna Malarek Alina Chrościńska
wyróżnienie Stanisław Jopich Alina Chrościńska
Podlascy twórcy dzieciom III miejsce Zuzanna Malarek Anna Juszczuk
wyróżnienie Weronika Maliszewska Anna Bach
I miejsce (nagroda publiczności) Weronika Piśmienna Katarzyna Abramowicz
III miejsce Zofia Grodzka Barbara Zadykowicz
Międzyszkolny Konkurs
"O twórczości M. Konopnickiej"
II miejsce Jan Zajkowski Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
III miejsce Gabriela Zalewska Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
wyróżnienie Kinga Bielawska
Wiktoria Obuchowska
Julia Klima
Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
Międzyszkolny Konkurs
"Życie i twórczość H.Ch.Andersa"
III miejsce Zofia Grodzka
Julia Suchowiecka
Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
Miejski Konkurs "Białystok
- moje miasto"
wyróżnienie Dawid Dryl Barbara Zadykowicz
I miejsce Urszula Kozłowska Anna Bach
wyróżnienie Filip Wiślak Anna Bach
Międzyszkolny Konkurs
" Pisanki, Kraszanki"
nagroda Kinga Papciak Alina Chrościńska
Miejski Konkurs Plastyczno - Fotograficzny "Walka Polaków o Niepodległość
- Co nas łączy .."
I miejsce Kinga Papciak Violetta Grabowska
I miejsce Anita Hołubowicz Violetta Grabowska
III miejsce Urszula Dzięgielewska Violetta Grabowska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Sport, rodzina i ja" I miejsce Damian Węgierski Violetta Grabowska
wyróżnienie Anita Hołubowicz Violetta Grabowska
wyróżnienie Anna Magnuszewska Violetta Grabowska
Miejski Konkurs Plastyczny "Podlasie - wielokulturowość, tolerancja, współpraca" wyróżnienie Anita Hołubowicz Violetta Grabowska
wyróżnienie Karolina Hryszko Violetta Grabowska
Miejski Konkurs Fotograficzny "Świąteczny Białystok" I miejsce Damian Węgierski Violetta Grabowska
II miejsce Aleksandra Cybulińska Violetta Grabowska
nagroda specjalna Karolina Hryszko Violetta Grabowska
wyróżnienie Piotr Babiński Violetta Grabowska
Ogólnopolski Konkurs XIII Przegląd Twórczości Dzieci
i Młodzieży
III miejsce Julia Sołowiej Violetta Grabowska
III miejsce Aleksandra Kulikowska Violetta Grabowska
wyróżnienie Paulina Grabowska Violetta Grabowska
I miejsce Faustyna Ciborowska Natalia Wilczyńska
"Boże Narodzenie na Podlasiu" wyróżnienie Mariusz Czechowicz Ewa Kasperuk
"Święty Gabriel" wyróżnienie Julia Janucik Ewa Kasperuk
wyróżnienie Daria Łukjaniuk Ewa Kasperuk
Miejski Konkurs Biblijny I miejsce Julia Janucik Ewa Kasperuk
wyróżnienie Ewa Wawreniuk Ewa Kasperuk
Wojewódzki Konkurs "Różnorodność - przestrzenią dialogu" wyróżnienie  Ewa Kużelewska Ewa Kasperuk
I nagroda Małgorzata Malec Ewa Kasperuk
Wojewódzki Konkurs Plastyczny Najpiękniejsza Palma Wielkanocna II miejsce Izabela Trypus Violetta Grabowska
III miejsce Alicja Kuczyńska Violetta Grabowska
III miejsce Dawid Kuźbiel Violetta Grabowska
wyróżnienie Bartosz Kardasz
Urszula Dzięgielewska
Dominika Żero
Violetta Grabowska
wyróżnienie Julia Klim
Gabriela Zalewska
Zofia Grodzka
Barbara Zadykowicz Anna Juszczuk
II miejsce Filip Fabjańczyk
Kinga Dekarz
Anna Bach
III miejsce Filip Wiślak Anna Bach
I miejsce Marlena Kalinowska Anna Juszczuk
II miejsce Zofia Grodzka Barbara Zadykowicz
Międzyszkolny  Konkurs
"Białystok w obiektywie"
II miejsce Alan Kalinowski Anna Juszczuk
wyróżnienie Weronika Różańska Barbara Zadykowicz Anna Juszczuk
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Palma Wielkanocna" I miejsce Gabriela Zalewska
Julia Klim
Barbara Zadykowicz
III miejsce Wiktoria Obuchowska Barbara Zadykowicz
wyróżnienie Aleksandra Żero
Jakub Teodorczuk
Gabriela Gruszewska
Ewa Kasperuk
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Portret ulubionego bohatera książkowego" nagroda Milena Mańkowska Violetta Grabowska
wyróżnienie Adam Andrysewicz Violetta Grabowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Powstanie Styczniowe w malarskiej wizji młodzieży" I miejsce Mateusz Gil Violetta Grabowska
Anna Juszczuk
II miejsce Anita Hołubowicz Violetta Grabowska
III miejsce Dominika Malesza Violetta Grabowska
XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu" nagroda Małgorzata Malec Jolanta Śpiewak
Konkurs "Bezpieczna szkoła" III miejsce Julia Waszkiewicz Katarzyna Abramowicz
Wojewódzki Konkurs "Dzieciństwo i młodość Karola Wojtyły" wyróżnienie Mateusz Pieciul Alina Chrościńska
"Zrobię dla Ciebie aniołka" III miejsce Weronika Maliszewska Alina Chrościńska
wyróżnienie Stanisław Jopich Alina Chrościńska
wyróżnienie Jan Januszkiewicz Alina Chrościńska
nagroda Martyna Jaworowska Ewa Kasperuk
Igrzyska Białegostoku
w Futsalu
I miejsce klasa V d A. Waszkiewicz
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Fundacji "Orange - Wesoła" INDOOR CUP w Warszawie I miejsce klasa V d A. Waszkiewicz
Wojewódzki Turniej Gwiazdkowy w Augustowie I miejsce klasa V d A. Waszkiewicz
Finał Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików I miejsce klasa V d A. Waszkiewicz
Najlepszy Zawodnik Turnieju I miejsce Michał Kosikowski A. Waszkiewicz
Międzyszkolny Turniej Pływacki - styl dowolny III  miejsce Aleksandra Dolistowska Katarzyna Abramowicz
Liga Piłki Siatkowej  BAS III miejsce klasa Va - chłopcy Zbigniew Kozikowski
Turniej Miasta Białegostoku
w Piłce Siatkowej
IV miejsce klasa Va - chłopcy Zbigniew Kozikowski
Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Kinder Plus II miejsce Gabriel Sadowski Zbigniew Kozikowski
Mistrzostwa Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej  IV miejsce klasa VA - dziewczęta Andrzej Popławski
rozgrywki piłki nożnej Województwa Podlaskiego
w kategorii "Orlik"
finał klasa IV d Mariusz Kulhawik
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w piłce nożnej IV miejsce klasa VI d Dariusz Ostaszewski 
Mistrzostwa Miasta Białegostoku
w piłce siatkowej
I miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek
Mistrzostwa Województwa  Białegostoku
w piłce siatkowej
II miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek
Rozgrywki Ligi BAS I miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek
Rozgrywki Kinder Sport w województwie podlaskim I miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Kołobrzegu IV miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Miliczu VII miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Kłodzku V miejsce klasa VI a dziewczęta B. Borek