OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2011/2012

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

LP

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

1.

Ogólnopolski Konkurs
„Jestem kibicem z klasą”

I miejsce
(kategoria literacka)
Gabriela Kamińska  Izabela Łuckiewicz
2. III miejsce
(kategoria plastyczna)
Anita Hołubowicz Julita Dudaryk
3. wyróżnienie
(kategoria literacka)
Julia Poźniak Izabela Łuckiewicz
4. wyróżnienie
(kategoria literacka)
Paulina Grabowska Izabela Łuckiewicz
5. wyróżnienie
(kategoria literacka)
Julia Szulc Olga Zwaadzka
6. wyróżnienie
(kategoria literacka)
Dominika Frankowska Olga Zawadzka
7. wyróżnienie
(kategoria literacka)
Magdalena Mukosiej Anna Dzięgielewska
8. wyróżnienie (kategoria plastyczna) Dominika Pawlus Agnieszka Szwed
9. wyróżnienie (kategoria plastyczna) Faustyna Ciborowska Danuta Grzędzińska
10 wyróżnienie (kategoria plastyczna) Marek Urban Danuta Grzędzińska
11 XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia" pod hasłem "Noc kołysankę  gra" III miejsce Ewa Śleszyńska Grażyna Pawłowska
12 VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" finalistka Zofia Magnuszewska Anna Dzięgielewska
13 VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" wyróżnienie Mateusz Łukaszewicz Anna Dzięgielewska
14 VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" wyróżnienie Weronika Piśmiena Anna Bach
15 IV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień" wyróżnienie Kornel Papciak Anna Dzięgielewska
16 Kangur 2012 wyróżnienie Kinga Papciak
Anita Hołubowicz
Kazimierz Krajewski
17 Kangur 2012 wynik bardzo dobry Katarzyna Maksymiuk Joanna Niewiarowska
18 Wojewódzki Konkurs Matematyczny laureat Dominik Nurkowski Joanna Niewiarowska
19 Wojewódzki Konkurs Matematyczny laureat Katarzyna Maksymiuk Joanna Niewiarowska
20 Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalista Katarzyna Krassowska Joanna Niewiarowska
21 Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego laureat Katarzyna Maksymiuk Julita Dudaryk
22 Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego laureat Kornel Papciak Julita Dudaryk
23 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "der die das Kenner" - etap wojewódzki II miejsce Katarzyna Maksymiuk Julita Dudaryk
24 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "der die das Kenner" - etap wojewódzki III miejsce Kornel Papciak Julita Dudaryk
25 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "der die das Kenner" - etap wojewódzki wyróżnienie Magdalena Mukosiej
Patryk Waszkiewicz
Julita Dudaryk
26 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czy znasz twórczość Joanny Olech" organizowany w ramach projektu "Podlaskie spotkania z pisarzami" I miejsce Ina Kłopotowska Anna Bach
27 Wojewódzki Konkurs "Nie ma dzieci są ludzie" inspirowany twórczością Janusz Korczaka nagroda Zofia Magnuszewska Violetta Grabowska
28 Wojewódzki Konkurs "Nie ma dzieci są ludzie" inspirowany twórczością Janusz Korczaka wyróżnienie Noemi Zomnowodzka Anna Juszczuk
29 Wojewódzki Konkurs "Nie ma dzieci są ludzie" inspirowany twórczością Janusz Korczaka wyróżnienie Kinga Papciak
Anita Hołubowicz
Violetta Grabowska
30 eliminacje wojewódzkie
XXV Małego Konkursu Recytatorskiego "Baje, baje i bajeczki"
wyróżnienie Jakub Poskrobko Barbara Zadykowicz
31 eliminacje miejskie
XXV Małego Konkursu Recytatorskiego "Baje, baje i bajeczki"
wyróżnienie Jakub Poskrobko Barbara Zadykowicz
32 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" I miejsce Kinga Papciak Violetta Grabowska
33 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" II miejsce Damian Węgierski Violetta Grabowska
34 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" II miejsce

Kornel Papciak

Violetta Grabowska
35 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" II miejsce Anita Hołubowicz Violetta Grabowska
36 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" III miejsce Izabela Trypus Violetta Grabowska
37 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" III miejsce Kinga Nurkowska
Klaudia Kolczyńska
Anna Juszczuk
38 Miejski Biblijny Konkurs Plastyczny nagroda Daria Łukjańczuk
Krzysztof Wasiluk
Ewa Kużelewska
Ewa Kasperuk
39 Konkurs plastyczny "Niech zakwitnie miłość" II miejsce Nikita Laszuk Ewa Kasperuk
40 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Matka Boża w Ikonie" laureat Kacper Sokołowski Jolanta Zaniewska
41 XII Przegląd Twórczości Dzieci
i Młodzieży
I miejsce Zofia Magnuszewska Violetta Grabowska
42 I miejsce Damian Węgierski

Violetta Grabowska

43 wyróżnienie Katarzyna Krassowska Violetta Grabowska
44 wyróżnienie Artur Rafałko Violetta Grabowska
45 wyróżnienie  Izabela Trypus Violetta Grabowska
46 wyróżnienie Pauliana Grabowska Violetta Grabowska
47 wyróżnienie Eryk Kozioł Violetta Grabowska
48 wyróżnienie Julia Sołowiej Violetta Grabowska
50 wyróżnienie Patryk Kozioł Violetta Grabowska
51 Wojewódzki Konkurs Literacki  "Różnorodność przestrzenią dialogu" I miejsce

 

Urszula Sadowska
Iman Dashaev
 
52 II miejsce Anita Hołubowicz Grażyna Pawłowska
53 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Różnorodność przestrzenią dialogu" wyróżnienie Krystian Tokarski Ewa Kasperuk
Gabriel Sadowski
54 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czy znasz twórczość Joanny Olech" organizowany w ramach projektu "Podlaskie spotkania z pisarzami" wyróżnienie Julia Sołowiej Anna Juszczuk
55 Wojewódzki Integracyjny Konkurs Muzyczny "Przy wigilijnym stole" wyróżnienie Gabriela Gruszewska Ewa Kasperuk
56 Wojewódzki Integracyjny Konkurs Muzyczny "Przy wigilijnym stole" wyróżnienie Ewa Wawreniuk Ewa Kasperuk
57 Wojewódzki Integracyjny Konkurs Muzyczny "Przy wigilijnym stole" wyróżnienie Małgorzata Malec Ewa Kasperuk
58 IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu "20 lat Państwowej Straży Pożarnej" - szczebel miejski II miejsce Damian Węgierski Violetta Grabowska
59 Miejski  Konkurs fotograficzny pod hasłem Białystok -  miejsca nieznane II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
 
Karolina Szymczyk
Kamil Klim
Rafał Poskrobko
Gabriela Kierdelewicz
Anna Juszczuk
60 Miejski Konkurs "Barwy Matematyki" II miejsce Piotr Hryszko Danuta Grzędzińska
61 Miejski Konkurs Recytatorski "Pamięć o Sybirze" wyróżnienie Katarzyna Maksymiuk Olga Zawadzka
62 Miejski Konkurs Recytatorski "Pamięć o Sybirze" wyróżnienie Dominik Nurkowski Olga Zawadzka
63 "Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" - konkurs literacki wyróżnienie Dominik Nurkowski Olga Zawadzka
64 Miejski Konkurs Literacki "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka" wyróżnienie Karolina Hryszko Anna Juszczuk
65 Miejski Konkurs pt: "Życie i twórczość J. CH. Andersena" II miejsce Anna Magnuszewska
Gabriela Kierdelewicz
Barbara Zadykowicz
Anna Juszczuk
66 Miejski Turniej Wiedzy o Bożym Narodzeniu II miejsce Michał Ciborowski
Julia Sołowiej
Damian Węgierski
Piotr Wyszyński
Jolanta Zaniewska
67 Konkurs Recytatorski
"Jesień w poezji: Złota jesień"
II miejsce  Dominika Frankowska Olga Zawadzka
68 Konkurs Recytatorski
"Jesień w poezji: Złota jesień"
III miejsce Julia Schulc Olga Zawadzka
69 Konkurs Recytatorski
"Jesień w poezji: Złota jesień"
wyróżnienie Małgorzata Korytko Olga Zawadzka
70 Białystok - moje miasto (konkurs plastyczny) laureat Filip Wiślak Agnieszka Szwed
71 Białystok - moje miasto (konkurs plastyczny) laureat Julia Dudziak Elżbieta Żukowska
72 Białystok - moje miasto (konkurs plastyczny) wyróżnienie Marcin Kuźmicki Elżbieta Żukowska
73 Białystok - moje miasto (konkurs plastyczny) wyróżnienie Daria Łukjańczuk Walentyna Monachowicz
74 Białystok - moje miasto (konkurs plastyczny) nagroda Ewa Kużelewska Ewa Kasperuk
75 Białystok - moje miasto (konkurs plastyczny) nagroda Faustyna Ciborowska Danuta Grzędzińska
75 Miejski Konkurs "Origami na okrągło" I miejsce Katarzyna Cybulska Barbara Matczuk
76 Miejski Konkurs "Origami na okrągło" II miejsce Barbara Zieniewicz Barbara Matczuk
77 I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej "SING A SONG" III miejsce Agnieszka Szymusiuk
Zofia Magnuszewska
Aleksandra Bujak
Natalia Judzicka
Patrycja Sienkiewicz
Joanna Sawicka
78 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Oxford Plus - język angielski laureatka IV stopnia
laureatka V stopnia
Kinga Tuszyńska
Julia Sołowiej
Dorota Żukowska
79 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Britan in my eyes" I miejsce
I miejsce
III miejsce
Alicja Kuczyńska
Zofia Magnuszewska
Damian Węgireski
Dorota Żukowska
80 I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "AMERICAN POETRY CONTEST" wyróżnienie Zofia Magnuszewska Joanna Sawicka
81 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kwiatowe fantazje" nagroda Kinga Nurkowska Barbara Matczuk
82 Międzyszkolny Konkurs "Mleko z klasą" wyróżnienie Ina Kłopotowska Anna Bach
83 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Eko robot przyszłości" wyróżnienie Piotr Sadowski Urszula Sadowska
Barbara Matczuk
84 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie na Podlasiu" nagroda Ewa Kużelewska Ewa Kasperuk
85 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie na Podlasiu" wyróżnienie Ewa Wawreniuk Ewa Kasperuk
86 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie na Podlasiu" wyróżnienie Aleksandra Cybulińska Ewa Kasperuk

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

1 Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Białegostoku w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "czwórek" III miejsce Natalia Kubik
Barbar Sikora,
Marta Januszewska
Paulina Ławreszuk
Brunon Borek
2 Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Białegostoku w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "trójek" II  miejsce Paulina Gawryluk
Justyna Zalisz
Gabriela Kamińska
Brunon Borek
3 Ogólnopolski Turniej Halowy Piłki Nożnej w Lublinie o Puchar Prezydenta miasta I miejsce klasa IV d Andrzej Waszkiewicz
4 XII Ogólnopolski Turniej Halowy Piłki Nożnej Ursynów Cup w Warszawie I miejsce klasa IV d Andrzej Waszkiewicz
5 Andrzejkowy Turniej Halowy Piłki Nożnej w Kleosinie  III  miejsce klasa IV d Andrzej Waszkiewicz
6 Turniej Halowy Piłki Nożnej w Łapach  o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Pietrus"  VIII miejsce klasa IV d Andrzej Waszkiewicz
7 Liga Młodzików (runda jesienna) IV miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
8 Turniej w Ostrołęce I miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
9 Turniej w Hajnówce II miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
10 Turniej w Białymstoku IV miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
11 Turniej MOSP CUP I miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
12 Turniej w Suwałkach IV miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
13 Turniej ORLIK 2000 II miejsce klasa V d Dariusz Ostaszewski
14 Wojewódzki Turniej o Puchar Dyrektora SP 37 w Białymstoku II miejsce
III miejsce
Paulina Gawryluk
A. Szymańska
Gabriela Kamińska
K. Puzanowska  Justyna Zalisz
K. Bejer 
Brunon Borek
15 Ogólnopolski Turniej w Wałczu V miejsce Paulina Gawryluk
A. Szymańska
K. Puzanowska 
Brunon Borek