OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2010/2011

 

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

 

LP

Nazwa konkursu

Lokata

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

1.        

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Finalistka

Magdalena Świsłocka

Grażyna Pawłowska

2.        

Ogólnopolski Konkurs
„Jestem kibicem z klasą”

III miejsce
(kategoria plastyczna)

Kinga Nurkowska

Urszula Laskowska

3.        

III miejsce
 (kategoria plastyczna)

Weronika Rybnik

Katarzyna Abramowicz

4.        

III miejsce
(kategoria literacka )

Marta Łupińska

Grażyna Pawłowska

5.        

III miejsce
(kategoria literacka)

Aleksandra Kuczyńska

Grażyna Pawłowska

6.        

Wyróżnienie (kategoria literacka)

Wiktoria Gilewska

Grażyna Pawłowska

7.        

Wyróżnienie
(kategoria literacka)

Julia Schulc

Olga Zawadzka

8.        

Wyróżnienie
(kategoria literacka)

Kamil Mróz

Olga Zawadzka

9.        

Wyróżnienie (kategoria plastyczna)

Alicja Kuczyńska

Agnieszka Szwed

10.    

Wyróżnienie  (kategoria plastyczna)

Angelika Głażewska

Danuta Grzędzińska

11.    

Wyróżnienie  (kategoria plastyczna)

Damian Wądołowski

Katarzyna Abramowicz

12.    

Wyróżnienie  (kategoria plastyczna)

Karolina Hryszko

Violetta Grabowska

13.    

Konkurs Test Oxford Plus

Laureat I stopnia

Julia Sołowiej

Dorota Żukowska

14.    

Konkurs Test Oxford Plus

Laureat II stopnia

Alicja Kuczyńska

Dorota Żukowska

15.    

Konkurs Test Oxford Plus

Laureat III stopnia

Patrycja Citko

Dorota Żukowska

16.    

Ogólnopolski Konkurs „Mleczny Konkurs Piosenki i Wiersza”

Wyróżnienie

Alicja Kuczyńska

Agnieszka Szwed

17.    

Ogólnopolski Konkurs „Fair Play – to mój pomysł na życie”

I miejsce
 kategoria poezja

Kacper Kłosek

Olga Zawadzka

18.    

Ogólnopolski Konkurs „Fair Play – to mój pomysł na życie”

III miejsce
kategoria proza

Szymon Dołhinko

Olga Zawadzka

19.    

Kangur Matematyczny 2011

II miejsce

Julia Sołowiej

Zofia Tarasik

20.    

Kangur Matematyczny 2011

Wyróżnienie

Piotr Wyszyński

Zofia Tarasik

21.    

Ogólnopolski Konkurs

„Zbiórka zużytych baterii”

Tytuł ekoucznia

Węgierski Damian

Zofia Tarasik

22.    

Karolina Hryszko

Anna Bach

23.    

Eryk Kozioł

Agnieszka Szwed

24.    

Samuel Sadolewski

Joanna Sawicka

25.    

Patryk Białous

Joanna Sawicka

26.    

Ogólnopolski Konkurs „Mój szkolny kolega z Misji”

Wyróżnienie

Damian Węgierski

Jolanta Zaniewska

27.    

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Finalistka

Katarzyna Wasiluk

Julita Dudaryk

28.    

Wojewódzki Konkurs „Św. Maksymilian Maria Kolbe- patron naszych czasów”

II miejsce

Damian Węgierski

Jolanta Zaniewska

29.    

Wojewódzki Konkurs „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

II miejsce

Damian Węgierski

Jolanta Zaniewska

30.    

Wyróżnienie

Julia Sołowiej

Jolanta Zaniewska

31.    

Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Czy znasz Twórczość Pawła Beręsewicza”

Wyróżnienie

Vanessa Poskrobko
Katarzyna Wasiluk

Anna Juszczuk

32.    

XI Przegląd Twórczości Dzieci I Młodzieży

II miejsce

Kornel Papciak

Violetta Grabowska

33.    

II miejsce

Damian Węgierski

Violetta Grabowska

34.    

Wyróżnienie

Samuel Sadolewski

Violetta Grabowska

35.    

Wyróżnienie

Mateusz Gil

Violetta Grabowska

36.    

Wyróżnienie

Zuzanna Lenkiewicz

Violetta Grabowska

37.    

Wyróżnienie

Dawid Dmitruk

Violetta Grabowska

38.    

Wyróżnienie

Karolina Hryszko

Violetta Grabowska

39.    

Wyróżnienie

Kinga Papciak

Danuta Grzędzińska

40.    

Miejski Konkurs
„Wiersz i Piosenka o Mleku”

II miejsce

Anita Hołubowicz

Danuta Grzędzińska

41.    

Wyróżnienie

Gabriela Zalewska

Małgorzata Zubrzycka

42.    

Wyróżnienie

Ine Kłopotowska

Katarzyna Abramowicz

43.    

Miejski Konkurs „Wiersz inspirowany muzyką Chopina” Zaduszki poetyckie

I miejsce

Alicja Kuczyńska

Agnieszka Szwed

44.    

Miejski Konkurs „Bezpieczne Wakacje 2011”

Laureatka

Alicja Kuczyńska

Agnieszka Szwed

45.    

Miejski Konkurs Matematyczno – Plastyczny „Barwy Matematyki”

Wyróżnienie

Kategoria klas 3 i 4

Dominika Żero

Zofia Tarasik

46.    

Miejski Konkurs Matematyczny klas III „Mały Matematyk”

Wyróżnienie

Kinga Papciak

Danuta Grzędzińska

47.    

X Miejski Konkurs Ortograficzny

Wyróżnienie

Urszula Zaborowska

Grażyna Pawłowska

48.    

Konkurs Recytatorski „Maria konopnicka znana i mniej znana” org. Przez Książnicę Podlaską

I miejsce

Zofia Magnuszewska

Anna Dzięgielewska

49.    

II miejsce

Aleksandra Bujak

Anna Dzięgielewska

50.    

Miejski Konkurs „Maria Konopnicka w poezji i prozie”

I miejsce

Aleksandra Żero

Katarzyna Abramowicz

51.    

II miejsce

Ine Kłopotowska

Katarzyna Abramowicz

52.    

III miejsce

Julia Waszkiewicz

Katarzyna Abramowicz

53.    

I miejsce

Weronika Piśmienna

Katarzyna Abramowicz

54.    

Wyróżnienie

Kinga Nurkowska

Urszula Laskowska

55.    

Miejski Konkurs Plastyczny „Białystok – moje miasto”

 

 

 

Wyróżnienie

Kinga Nurkowska

Urszula Laskowska

56.    

Wyróżnienie

Kinga Bielawska

Małgorzata Zubrzycka

57.    

Praca nagrodzona

Artur Rafałko

Agnieszka Szwed

58.    

Praca nagrodzona

Piotr Giercz

Agnieszka Szwed

59.    

Wyróżnienie

Aleksandra Żero

Katarzyna Abramowicz

60.    

II RAJD OIESZY „Śladami bł. Ks. Michała Sopoćki”

I miejsce

Aleksandra Chadaj
Mateusz Matuszewski
Aleksandra Matyga
Agnieszka Kulikowska
Julia Stalończyk
Patrycja Szczepańska
Paulina Gierdowicz
Marta Łupińska

Alina Chrościńska

61.    

Festiwal Piosenki „ Cudownych rodziców mam”

Wyróżnienie

Urszula Żukowska

Katarzyna Abramowicz

62.    

Międzyszkolny Konkurs „Maria Konopnicka w poezji”

I miejsce
kategoria proza

Gabriela Zalewska

Małgorzata Zubrzycka

63.    

III miejsce

Ewa Śleszyńska

Anna Juszczuk

D. Grzędzińska

64.    

Międzyszkolny Konkurs „Malarska wizja utworów M. Konopnickiej”

I miejsce

Gabriela Zalewska

Małgorzata Zubrzycka

65.    

Wyróżnienie

Kacper Sołowiej

Małgorzata Zubrzycka

66.    

Międzyszkolny Konkurs „Nadchodzi jesień”

I miejsce

J. Zajkowski

Małgorzata Zubrzycka

67.    

Międzyszkolny Konkurs „Moja najpiękniejsza książka”

III miejsce

Natalia Obrycka

Grażyna Pawłowska

68.    

wyróżnienie

Sebastian  Matwiejuk

Olga Zawadzka

69.    

Wyróżnienie

Artur Sabasiński

Grażyna Pawłowska

70.    

Wyróżnienie

Zofia Magnuszewska

Anna Dzięgielewska

71.    

Międzyszkolny Konkurs „Nowe przygody Franklina”

III miejsce

Filip Kłopotowski

Danuta Grzędzińska

72.    

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Przygody kasztanowego ludzika”

I miejsce

Kinga Papciak

Danuta Grzędzińska

73.    

III miejsce

Izabela Trypus

Danuta Grzędzińska

74.    

Wyróżnienie

Ewa Śleszyńska

Danuta Grzędzińska

75.    

Międzyszkolny Konkurs
 „Życie i twórczość Ch. Andersena”

II miejsce

Ewa Śleszyńska
Kinga Papciak

Anna Juszczuk

D. Grzędzińska

76.    

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Różnorodność przestrzenią dialogu”

I miejsce

Aleksandra Kuczyńska

Grażyna Pawłowska

77.    

Wyróżnienie

Marta Łupińska

Grażyna Pawłowska

78.    

Wyróżnienie

Karolina Hryszko

Violetta Grabowska

79.    

Wyróżnienie

Piotr Wyszyński

Violetta Grabowska

80.    

Międzyszkolny Konkurs
 „Życie i twórczość
W. Kazaneckiego”

II miejsce

Urszula Zaborowska

G. Pawłowska
Anna Juszczuk

81.    

III miejsce

Marta Łupińska

G. Pawłowska
 Anna Juszczuk

82.    

Międzyszkolny Konkurs „Najlepsza Anglistka”

IV miejsce

Aleksandra Kuczyńska

Joanna Sawicka

83.    

Międzyszkolny Konkurs Pt. „Różnorodność przestrzenią dialogu”

II miejsce

Aleksandra Cybulińsa

Ewa Kasperuk

84.    

Wyróżnienie

Witalia Marecka

Ewa Kasperuk

85.    

Międzyszkolny Konkurs „Kolorowa wiosna”

Wyróżnienie

Julia Janucik

Ewa Kasperuk

86.    

Międzyszkolny Konkurs „Pocztówka  wielkanocna”

Wyróżnienie

Dominika Żero

Ewa Kasperuk

87.    

Międzyszkolny Konkurs „Anioły, Anioły, Aniołeczki”

Wyróżnienie

Łukasz Bondar

Ewa Kasperuk

88.    

Wyróżnienie

Aleksandra  Żero

Ewa Kasperuk

89.    

Międzyszkolny Konkurs „Boże Narodzenie na Podlasiu”

III miejsce

Adrian Brunus

Ewa Kasperuk

90.    

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Wyróżnienie

Dominika Żero
Aleksandra  Żero
Krystian Janucik
Paweł Michałowski

Ewa Kasperuk

91.    

Konkurs Recytatorski
Wiersze J. Brzechwy

I miejsce

Ewa Śleszyńska

Danuta Grzędzińska

92.    

Konkurs Recytatorski
Wiersze J. Tuwima

II miejsce

Ewa Śleszyńska

Danuta Grzędzińska

93.    

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Wakacyjne Podlasie”

I miejsce

Julia Sołowiej

Anna Juszczuk

94.    

Wyróżnienie

Karol Szymczyk

Anna Juszczuk

95.    

Międzyszkolny Konkurs Literacki „jesień wierszem i kwiatami malowana”

I miejsce

Karolina Hryszko

Anna Juszczuk

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

96.    

Ogólnopolski Turniej mini siatkówki dziewcząt o Puchar Prezydenta Białegostoku

III  miejsce

Klasy V

Brunon Borek

97.    

Ogólnopolski Turniej mini siatkówki dziewcząt „Joker 2011” w Tomaszowie Mazowieckim

III miejsce

Aleksandra Szymańska
Paulina Gawryluk
Dominika Malesza

Brunon Borek

98.    

Rozgrywki Białostockiej Ligii Siatkówki dziewcząt

I miejsce

Klasa IV a

Brunon Borek

99.    

Zimowy Turniej Piłki Siatkowej w Mońkach

III miejsce

Klasy V

Brunon Borek

100.            

Mistrzostwa Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „trójek”

I miejsce

Barbara Sikora
Marta Januszewska
Natalia Kubik

Brunon Borek

101.            

Mistrzostwa Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”

I miejsce

Gabriela Kamińska
Kamila Puzanowska

Brunon Borek

102.            

Mistrzostwa Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”

III miejsce

Aleksandra Szymańska
Justyna Zalisz

Brunon Borek

103.            

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego  w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”

I miejsce

Aleksandra Szymańska
Justyna Zalisz

Brunon Borek

104.            

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego  w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”

III miejsce

Gabriela Kamińska
Kamila Puzanowska

Brunon Borek

105.            

Igrzyska Białegostoku w piłce nożnej

I miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

106.            

Igrzyska Województwa Podlaskiego w piłce nożnej

I miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

107.            

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Suwałkach

IV miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

108.            

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Ostrołęce

IV miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

109.            

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Mariampolu

II miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

110.            

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Gdyni

VIII miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

111.            

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Białymstoku

II miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

112.            

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Utrechcie

VIII miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

113.            

Rozgrywki Trampkarzy Młodszych Grupa II

I miejsce

Klasa VI d

Wojciech Sokół

114.            

Rozgrywki makroregionalne w piłce nożnej

II miejsce

Awans do Mistrzostw Polski

Kamil Dobreńko
Mateusz Prolejko
Kacper Stefanowicz
Damian Zalewski
Krystian Samojluk

Wojciech Sokół