OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2007/2008

 

(konkursy na etapie ogólnopolskim, wojewódzkim, miejskim i międzyszkolnym)

OSIĄGNIĘCIA

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

  IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

Finalistka  IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
 „Poprawna polszczyzna na co dzień”


Katarzyna Połuszańczyk

 

VI  a

 

 Grażyna Pawłowska

Wyróżnienia  w  IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Poprawna polszczyzna na co dzień”

Paulina Klepacka

IV  a

Kinga Wiśniewska

VI  a

Wyróżnienie  w  IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Poprawna polszczyzna na co dzień”


Marta Łupińska


III a

 
Agnieszka Szwed

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Justyna Gołębiewska

VI c

 

Julita Dudaryk

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Sebastian Aleksin

VI d

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Justyna Gołębiewska

VI c

Grażyna Pawłowska

Urszula Halicka

VI  c

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Piotr Arcisz

V d

Anna Dzięgielewska

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Adam Żuk

V d

Anna Dzięgielewska

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Szymon Więckowski

V d

Anna Dzięgielewska

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Damian Węgierski

I b

Katarzyna Abramowicz

Wyróżnienia w  Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Maciej Cudowski
Szymon Kwasiborski
Damian Fiedorczuk

V d
V d
V d

 
Anna Dzięgielewska

Wyróżnienia w  Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Sebastian  Matwiejuk
Mateusz Harasim

II a

Urszula Laskowska

Wyróżnienie  w  Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”

Jonasz Sawośko

IV  d

Violetta Grabowska

Wyróżnienia  w  Wojewódzkim Konkursie „Jestem kibicem z klasą”
(kategoria plastyczna)

Urszula Zaborowska

Bogna Rutkowska

III b

III b


Danuta Grzędzińska

Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2008"
kategoria Kangurek
Jakub Burzyński
Dominik Nurkowski
II a
II a
Urszula Laskowska
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2008"
kategoria Maluch
Rafał Trypus IV a Kazimierz Krajewski

III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Der, die, das Kenner”


Rafał Gorczyca


VI d

 
Julita Dudaryk

IV miejsce w konkursie wojewódzkim „Życie Izabeli i Jana Klemensa Branickiego oraz Białystok tamtych lat”


Justyna Gołębiewska


VI c


Krystyna Czajkowska

Wyróżnienia w  Wojewódzkim Konkursie Szopek „Nasza nadzieja w Betlejem”

Rafał Gorczyca
Jakub Sołowiej
Patryk Polecki

VI d
VI d
VI d


Violetta Grabowska

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Pocztówka wielkanocna”

Rafał Gorczyca

VI d

Violetta Grabowska

I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Moja Biblioteka”

Paulina Gawryluk

I a

Małgorzata Zubrzycka

II miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Moja Biblioteka”

Sara Weremczuk

VI c

Violetta Grabowska

I miejsce w Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży  (kategoria fotograficzna)


Elżbieta Sieńko


VI c

 
Violetta Grabowska

II miejsce w Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży
(kategoria fotograficzna)


Klaudia Aniśko


V a


Violetta Grabowska

III  miejsce w Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży
(kategoria fotograficzna)


Justyna Kisło


VI b

 
Violetta Grabowska

Wyróżnienia w Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży
(kategoria fotograficzna)

Damian Gorzyński
Urszula Trypus
Damian Fiedoruk

VI a
VI b
V d

 
Violetta Grabowska

Wyróżnienie Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży

Zofia Magnuszewska

II b

Barbara Matczuk

Barbara Zadykowicz

Wyróżnienie Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży

Aleksandra Kuczyńska

III a

Barbara Matczuk
Agnieszka Szwed

Wyróżnienie Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży  (kategoria fotograficzna)

 
Kornel Papciak


II c

 
Elżbieta Żukowska

Wyróżnienia Miejskim VIII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży (kategoria fotograficzna)

Magdalena Frankowska
Katarzyna Wiercińska

IV b
IV b

 
Krystyna Czajkowska

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie  „Białystok – moje miasto”

Zofia Magnuszewska

II a

Barbara Zadykowicz

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie  „Białystok – moje miasto”

Aleksandra Kuczyńska

III a

Agnieszka Szwed

Nagroda Specjalna w Międzyszkolnym Konkursie  „Białystok – moje miasto”

Magdalena Mukosiej

II b

Alina Chrościńska

Wyróżnienie w konkursie „Mój pamiętnik– Galeria im. Ślendzińskich

Zofia Magnuszewska

II b

Barbara Zadykowicz

Miejski Konkurs Plastyczny „Samolot moich marzeń”

Sebastian Wojciuk

IV c

Violetta Grabowska

Nagroda w II Miejskim konkursie Piosenki „Opowie Ci wiatr”

Kornel Papciak

II c

Elżbieta Żukowska

Nagroda w II Miejskim konkursie Piosenki „Opowie Ci wiatr”

Małgorzata Korytko
Mateusz Harasim

II a
II a

Urszula Laskowska

Nagroda w II Miejskim konkursie Piosenki „Opowie Ci wiatr”

 Kinga Papciak

0

Walentyna Monachowicz

Wyróżnienie w II Miejskim konkursie Piosenki „Opowie Ci wiatr”

Paulina Hryszko
Agnieszka Szymusiuk

II b
II b

 
Alina Chrościńska

I miejsce w II Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami”

 Dominika Malesza

 I a

 Barbara Matczuk

III miejsce w II Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami” oraz Nagroda Specjalna Wojewody Podlaskiego

 
Zofia Magnuszewska

 
II b

 
Barbara Matczuk

I miejsce w II Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami” oraz nagroda specjalna Podlaskiego Kuratora Oświaty

 
Urszula Wądołowska

 
V a

 
Barbara Matczuk

I miejsce w II Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami” oraz nagroda specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 47 im. J. K. Branickiego

 

Urszula Powichrowska

 

V a

 

Barbara Matczuk

Wyróżnienie w  konkursie „Schwarz-rot-gold” w kategorii szkół podstawowych organizowany przez Szkołę Językową „Berlin”

 

Kamila Podyma

 

VI a

 

Maria Orzechowska – Sołowiej

II miejsce w XIV Festiwalu  Piosenki Przedszkolnej

Kinga Papciak

0

Walentyna Monachowicz

III  miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Prawda o Sybirze”

 Patryk Polecki

 Vd

 Anna Dzięgielewska

Wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Prawda o Sybirze”

Izabela Marczuk

Ewelina Ejsmont

VI b

VI b

 
Olga Zawadzka

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Prawda o Sybirze”

 
Sara Weremczuk

 
VI c

 
Grażyna Pawłowska

I miejsce w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

Patryk Biołous

I b

Katarzyna Abramowicz

II miejsce w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

Magdalena Dąbrowska

III a

Agnieszka Szwed

III miejsce w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

Agata Sylwestrzuk

0

Walentyna Monachowicz

II nagroda w  konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

 Zofia Magnuszewska

II b

 Barbara Zadykowicz

Wyróżniania w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

Alicja Kuczyńska
Natalia Pieczur

0
0

Walentyna Monachowicz

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

 Katarzyna Maksimiuk

II b

 Ewa Kasperuk

 

Wyróżniania w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

J. Backiel
Piotr Wysocki
Anna Grzybowska
Damian Węgierski

I b
I b
I b
I b

 

Katarzyna Abramowicz

Wyróżniania w konkursie plastycznym „Wiosno, wiosno, ach to ty”

Urszula Zaborowska
Vanessa Poskrobko
Adam Wnorowski

III b
III b
III b

 
Danuta Grzędzińska

I nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda jesienna”  (kategoria klas I )

 
Dominika Malesza

 
I a

 Barbara Matczuk
Małgorzata Zubrzycka

III  nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda jesienna”
(kategoria klas I )

 

Mateusz  Wąsala

 

I a

 Barbara Matczuk
Małgorzata Zubrzycka

I nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda jesienna”  (kategoria klas III )


 Magdalena Dąbrowska

 
III a

 
Barbara Matczuk

II  nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda jesienna” (kategoria klas III )

 
Aleksandra Kuczyńska

 
III a

 
Barbara Matczuk

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka bożonarodzeniowa lub noworoczna”


 Zofia Magnuszewska

 
II b


Barbara Matczuk

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa”

 Mateusz Gil

I a

 

Małgorzata Zubrzycka

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa”

Maciej Kopczewski

I a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Pocztówka świąteczna”

Patryk Białous

I b

Katarzyna Abramowicz

I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Wszyscy chcemy czystej Ziemi”

Justyna Małyszko

V b

Violetta Grabowska

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie  „Zwierzęta z naszego ZOO”

Julia Sołowiej

I a

Małgorzata Zubrzycka
Barbara Matczuk

Wyróżnienie  w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Spotkanie z poezją Małgorzaty Szyszko-Kordej”

Julia Sołowiej

Paulina Gawryluk

I a

I a


Małgorzata Zubrzycka

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „ Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego”

Mateusz Apoń

VI d

Olga Zawadzka
Anna Juszczuk

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Natura w poezji”

Ewelina Ejsmont
Izabela Marczuk

VI b
VI b

Anna Juszczuk
Olga Zawadzka

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Polska i Polacy na Olimpiadzie w Pekinie”

 

Zofia Magnuszewska

 

II b

 

Barbara Matczuk

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Gdzie mieszka Św. Mikołaj?”

 

Paulina Kieda

 

III b

 

Barbara Matczuk

I miejsce w Konkursie Plastycznym
„Z życia Mikołaja Kopernika”

Artur Sabasiński

II c

 

Elżbieta Żukowska

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym
„Z życia Mikołaja Kopernika”

Sebastian Koziej

II c

II miejsce w konkursie „Życie i twórczość Ch. Andersena”

Zuzanna Lenkiewicz
Dominika Szapoweł

III b

Danuta Grzędzińska
Anna Juszczuk

III miejsce w konkursie „Mój kolega cudzoziemiec”

Damian Węgierski

I b

Katarzyna Abramowicz
Jolanta Zaniewska

Wyróżnienie w konkursie „Mój kolega cudzoziemiec”

Magdalena Dąbrowska

III a

Agnieszka Szwed

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Bezpieczna droga do szkoły”

 Karolina Hryszko

I b

 Katarzyna Abramowicz

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Bezpieczna droga do szkoły”

 Damian Węgierski

I b

 Katarzyna Abramowicz

I miejsce w Konkursie „Ekoludek”  Radia Białystok , Departament Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Klasa III a (praca zbiorowa)

 III a

 Agnieszka Szwed

I miejsce w konkursie „Działaj czysto”

Krystian Janucik

I a

Małgorzata Zubrzycka

II miejsce w konkursie „Działaj czysto”

Anna Sokołowska

IV e

Izabela Łuckiewicz

III miejsce w konkursie „Działaj czysto”

Wiktoria Gilewska

III a

Agnieszka Szwed

IV miejsce w konkursie „Działaj czysto”

Samuel Sadowski

I b

Katarzyna Abramowicz

V miejsce w konkursie „Działaj czysto”

Ewelina Kacperczyk

III a

Agnieszka Szwed

II miejsce SKO w regionie podlaskim w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO"; 

SKO

  Elżbieta Ignatowicz

Wyróżnienia  w konkursie
„Moja parafia ma 30 lat”

Kinga Papciak
Izabela Trypus
Dominika Zawadzka

0
0
0

Jolanta Zaniewska 
Alina Chrościńska
Elżbieta Święcicka

Wyróżnienia w konkursie
„Moja parafia ma 30 lat”

Kornel Papciak
Paulina Ławreszuk

II c
II c

Jolanta Zaniewska 
Alina Chrościńska
Elżbieta Święcicka

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moja cerkiew”

Jakub Haręża

0

Ewa Kasperuk

Wyróżnienie „Zabytki w ikonografii”

Dorota Poskrobko

IV

Ewa Kasperuk