OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37
IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

 

rok szkolny 2006/2007

 

OSIĄGNIĘCIE  IMIĘ I NAZWISKO
UCZNIA
KLASA NAZWISKO I IMIĘ
 NAUCZYCIELA
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  Damian Weremczuk VI a mgr Kazimierz Krajewski
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Agata Gołębiewska VI c mgr Eliza Chodorowska
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego Maciej Maksymczuk VI b mgr Julita Dudaryk
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Maciej Maksymczuk VI  b mgr Joanna Sawicka
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie polonistycznym
"Poprawna Polszczyzna"
Paulina Borys
Wojciech Jatel
Magdalena Frankowska
Łukasz Bielski
Katarzyna Maksymiuk
III a
III a
III b
III b
I  a
mgr Krystyna Elżbieta Ignatowicz

mgr Elżbieta Żukowska

mgr Urszula Laskowska
Wyróżniający wynik
w "Kangurze 2007"
Marcin Ciborowski
Tomasz Sobecki
VI a
V a
mgr Kazimierz Krajewski
Wyróżniający wynik w "Kangurze 2007" Agata Gołębiewska VI c mgr Eliza Chodorowska
Wyróżniający wynik w "Kangurze 2007 - Maluch" Łukasz Bielski III b mgr Elżbieta Żukowska
Wyróżnienie w regionalnym konkursie "Dziś oszczędzam w SKO,
jutro w PKO"
szkolne koło SKO   mgr Krystyna Elżbieta Ignatowicz
Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na plakat "Stop wojnie" Justyna Siemieniuk VI a mgr Violetta Grabowska
Miejski konkurs Poetycki
"Pod wspólnym niebem"
Tomasz Baluk - I miejsce
Adam Kozłowski - II miejsce
Katarzyna Wiercińska - III miejsce
Gabriel Szumski - III miejsce
III a
mgr Krystyna Elżbieta Ignatowicz
Miejski Konkurs Literacki "Przygody Kasztanowego Ludzika w parku" Gabriel Szumski - I miejsce
Karolina Mojsa - wyróżnienie 
III a mgr Krystyna  Ignatowicz
Laureat Miejskiego Konkursu Recytatorskiego "Bajki, baje, bajeczki" Adam Kozłowski III a mgr Krystyna  Ignatowicz
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim  "Poezja Sybiraków" Justyna Siemieniuk
Sylwia Piotrowska
VI a mgr Grażyna Pawłowska
II miejsce w konkursie plastyczno - literackim organizowany przez Książnicę Podlaską
"Zareklamuj swoja bibliotekę"
Małgorzata Korytko I a mgr Urszula Laskowska

mgr Anna Juszczuk

Laureaci międzyszkolnego konkursu plastycznego "Obrazek dla mamy" Zofia Magnuszewska  - II miejsce
Agnieszka Kulikowska - III miejsce
Ewelina Kacperczyk - wyróżnienie
Aleksandra Lubińska - wyróżnienie
I b
II a
II a
I b
mgr Barbara Matczuk
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie
"Na najładniejszą palmę wielkanocną"
Ewa Mariańska VI e mgr Violetta Grabowska
II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Twórczość H. CH. Andersena" Iga Bugajny
Rafał Trypus
III c
III c
mgr Małgorzata Zubrzycka
mgr Anna Juszczuk
I miejsce w konkursach  międzyszkolnych  "Promocja młodych talentów" - utwór literacki
"Biblioteka w oczach ucznia" - plast.-  literacki
"Zareklamuj swoją bibliotekę" - plast. - literacki
Karolina Szymczyk VI b mgr Maria Oleksicka
mgr  Anna Juszczuk
I miejsce w konkursie międzyszkolnym "Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" Agata Gołębiewska VI c mgr Helena Szyszko
mgr  Anna Juszczuk
wyróżnienie w   w regionie podlaskim w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO";  SKO   mgr Elżbieta Ignatowicz
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym "Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" Paweł Dąbrowski VI c mgr Helena Szyszko
mgr  Anna Juszczuk
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pięknego czytania
prozy o jesieni"
Andrzej Jakimczuk III gimnazjum mgr Helena Szyszko
mgr  Anna Juszczuk