OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

 

 

 

 

rok szkolny 2005/2006

 

 

KONKURSY HUMANISTYCZNE

 

 

f  Wojewódzki  Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku - laureatka Anna Maksymiuk  z  kl. VI e - opiekun Wanda Pawłowicz
f Wojewódzki  Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku -  finalista Maciej Maksymiuk z kl. VI e - opiekun Joanna Sawicka
f Międzyszkolny Konkurs „Życie i twórczość J. Ch. Andersena” - III miejsce Krystian Kondraciuk  i Anna Klej z kl.IIIb - opiekunowie Barbara Zadykowicz i Anna Juszczuk
f Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Księdza Jana Twardowskiego - III miejsce Paweł Dąbrowski z kl. V c oraz wyróżnienie Aleksandra Kołejda z kl. V c i Monika Łabowicz z kl. V c - opiekun Helena Szyszko
 f Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy „Jesień w poezji i prozie” - I miejsce Paulina Tarasiuk z kl. VI a, II miejsce Paulina Siemieńczuk  z VI a oraz wyróżnienie Gabriela Rajecka z kl. VI a -  opiekun Olga Zawadzka
f Międzyszkolny Konkurs „Życie i twórczość W. Kazaneckiego” - I miejsce Anna Maksymiuk z kl VI e oraz  IV miejsce Adrianna Miksztal z kl. VI e - opiekunowie Anna Dzięgielewska i Anna Juszczuk  
f Międzyszkolny Konkurs Literacki „O zdrowie dbam - dobrze się mam” - II miejsce Tomasz Baluk z kl. II a - opiekun Elżbieta Ignatowicz
 f Konkurs Recytatorski „Baje, bajki i bajeczki”  - III miejsce Adam Kozłowski z kl. II a - opiekun Elżbieta Ignatowicz
f Szkolny Konkurs Recytatorski - I miejsce Adam Kozłowski kl. II a - opiekun Elżbieta Ignatowicz
f IV Szkolny Konkurs Literacki Uczniów Klas VI - I miejsce Magdalena Ławreniuk z kl. VI b - opiekun Olga Zawadzka
f IV Szkolny Konkurs Literacki Uczniów Klas VI -  I miejsce Julia Dąbrowska z kl. VIc - opiekun Anna Dzięgielewska
f Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.IV - I miejsce Michał Kondzior z kl IV c - opiekun Grażyna Pawłowska
f Szkolny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w poezji polskiej” - I miejsce Julia Mickiewicz z kl. IV b -  opiekun Helena Szyszko
f Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii kl. VI” - I miejsce Jan Piekarski z kl. VI b - opiekun Olga Zawadzka
f Szkolny Konkurs Ortograficzny - I miejsce Maria Łupińska z kl. Ia - opiekun Agnieszka Szwed
f Szkolny Konkurs Wiedzy Humanistycznej kl.V - I miejsce Damian Weremczuk z kl. V a - opiekun Grażyna Pawłowska
f  Szkolny Konkurs Lektur-  I miejsce Urszula Powichrowska z kl. III a - opiekun  Urszula Laskowska
f Szkolny Konkurs Ortograficzny - I miejsce Maciej Kasabuła z kl. III b - opiekun  Barbara Zadykowicz

f

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim - I miejsce Urszula Trypus z kl. IV b oraz Piotr Adamowicz z kl.VI d -  opiekun Maria Orzechowska -Sołowiej

 

 

KONKURSY MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE

f

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2006 - wyróżnienie Bondarewicz Piotr kl. IVa  - opiekun Kazimierz Krajewski

f

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2006 - wyróżnienie Bondarewicz Piotr kl. IVa  - opiekun Kazimierz Krajewski

f Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2006 - wyróżnienie Pawluk Mateusz kl. VI e  - opiekun  Joanna Niewiarowska
f

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2006 - wyróżnienie Anna Artemiuk kl. Vb i Patryk Malinowski z kl. Vd - opiekun Małgorzata Szczepaniak

f

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2006 - wyróżnienie  Izabela Nikołjuk z kl. III a -  opiekun  Urszula Laskowska

f

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2006 - wyróżnienie  Anna Klej z kl. III b  i  Szymon Szymusiuk z kl. III b  - opiekun  Barbara Zadykowicz

f

 

Szkolny Konkurs Matematyczny „Wyprawa w świat matematyki” - I miejsce  Weremczuk Damian z kl. V a  oraz Bondarewicz Piotr z kl. IV a - opiekun Kazimierz Krajewski

f

 

Szkolny Konkurs Matematyczny „Najlepszy matematyk naszej szkoły” - I miejsce Naumuk Michał z kl. VI c - opiekun  Eliza Chodorowska

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

f Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój kolega Polak – mój kolega Cudzoziemiec”  -  nagroda Justyna Szamreta kl. VI e,  nagroda Akhmed Baydarbayev z kl. V a,  wyróżnienie Emilian Bayer z kl. IV d, wyróżnienie Paweł Kujawski z kl. VI d - opiekun Violetta Grabowska
f

 

Miejski Konkurs „Nauczyciel – mistrz, przewodnik, przyjaciel” - nagroda Emilian Bayer kl.IV d  - opiekun Violetta Grabowska

f

 

Wielki Konkurs Świąteczny zorganizowany przez redakcję Świerszczyka - nagroda Uczniowie kl. III b - opiekun  Barbara Matczuk

f Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” - I miejsce Anna Sokołowska  z kl. II c oraz III miejsce Daria Wasilewska  z kl. II c -  opiekun  Barbara Matczuk
f Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „W krainie baśni” -  I miejsce Anna Sokołowska  z kl. IIc oraz  I miejsce Agata Mickiewicz  z kl. IIc - opiekun  Barbara Matczuk
f

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Obrazek dla mamy” - II miejsce Daria Wasilewska  z kl. II c opiekun  Barbara Matczuk

f Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Przyroda jesienna” - III miejsce Daria Wasilewska  z kl. II c oraz Wyróżnienie Weronika Wolska  z kl. II c opiekun  Barbara Matczuk
f

 

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoby bożonarodzeniowe” - Wyróżnienie Anna Sokołowska z kl. II c -  opiekun Elżbieta Szamborska

f

 

 Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Zima” - I miejsce Tomasz Baluk z kl. II a -   opiekun Elżbieta Ignatowicz

f Międzyszkolny Konkurs „Hu, hu, ha Nasza Zima” - I miejsce Aleksandra Kuczyńska z kl. I a, II miejsce Martyna Dec z kl. Ia, III miejsce Magdalena Dąbrowska z kl. I a - opiekun Agnieszka Szwed
f

 

Międzyszkolny Konkurs „Hu, hu, ha Nasza Zima” - III miejsce Urszula Zaborowska z kl.I b -  opiekun Danuta Grzędzińska

f

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Uroki zimy” - I miejsce Dąbrowski Rafał z kl. V c - opiekunowie  Violetta Grabowska i Barbara Matczuk

f Szkolny Konkurs Plastyczny „Najładniejszy Mikołaj” - I miejsce  Klaudia Białkowska z kl. IIIa - opiekun  Urszula Laskowska
f Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek - I miejsce Klaudia Aniśko z kl. III a - opiekun  Urszula Laskowska
f Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek - I miejsce Tomasz Winnicki VI e - opiekunowie  Violetta Grabowska i  Zofia Tarasik
f Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Dzień Ziemi 2006” - I miejsce Piotr Bondarewicz z kl. IV e - opiekun Danuta Koleśnik

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

f Szkolny Konkurs na Najładniejszy Różaniec - I miejsce Adam Wnorowski z kl. I b - opiekun  Elżbieta Święcicka
f

 

 Szkolny Konkurs na Najładniejszy Różaniec - I miejsce Aleksandra Sulewska z kl.Vc - opiekun Alina Chrościńska

f

 

Szkolny Konkurs „Mój kolega z Afryki" -  I miejsce Damian Kamińsli z kl. IVc  - opiekun  Elżbieta Święcicka

f

 

Szkolny Konkurs na Najładniejszą Palmę - I miejsce Adam Wnorowski z kl. I b - opiekun  Elżbieta Święcicka

f Szkolny Konkurs Warcabowy - I miejsce Maciej Kasabuła z kl. III b - opiekun  Barbara Zadykowicz
f

 

 III Turniej Mini Piłki Nożnej Świetlic Szkolnych - I miejsce Drużyna świetlicy- uczniowie klas III a i b, II a - opiekunowie  Barbara Matczuk i Jolanta Śpiewak

 

 

MARSZE NA ORIENTACJĘ

 

f Marsz na Orientację RO PTTK „Pożegnanie lata”  - I miejsce Jakub Kiełczewski  z Tomaszem Skrodzkim z kl. VIe - opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację RO PTTK „Pożegnanie lata” - II miejsce Tomasz Steckiewicz z Tomaszem Winnickim z kl VIe  - opiekun Piotr Iwaniuk
f

 

 IX Niepodległościowy Marsz na Orientację  RO PTTK - I miejsce Jakub Kiełczewski z Tomaszem Skrodzkim z kl. VIe - opiekun Piotr Iwaniuk

f Marsz na Orientację o Puchar prezesa RO PTTK w Białymstoku - I miejsce Jakub Kiełczewski z Tomaszem Skrodzkim z kl. VIe - opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację RO PTTK „XIV Powitanie Zimy” - I miejsce Anna Maksymiuk z Damianem Iwanickim z kl. VIe - opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację RO PTTK „XIV Powitanie Zimy”  - IV miejsce Tomasz Steckiewicz z Tomaszem Winnickim z kl. VIe - opiekun Piotr Iwaniuk
   
   
 

SZKOLNA KASA OSZCZĘDZANIA

f

wyróżnienie w   w regionie podlaskim w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO";