OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

 

rok szkolny 2003/2004

 

 

 

KONKURSY HUMANISTYCZNE  

f Wojewódzki  Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku - laureatka Joanna Pawłowicz i finalistka Natalia Zembko - opiekun Wanda Pawłowicz
f Wojewódzki  Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku - finalistka Beata Ancipiuk  - opiekun Julita Dudaryk
f Wojewódzki  Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez  Szkołę Językowa "Felberg" -  I miejsce Agata Płońska - opiekun Agata Stefańska
f Konkurs Wiedzy Humanistycznej "Alfa i Omega"  - I miejsce Patrycja Borawska - opiekun Teresa Plichta
f II Miejski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły - wyróżnienie Marika Miksztal - opiekun Maria Oleksicka
f Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Wiersz z kropką" - 3 miejsce - Natalia Dembowska, wyróżnienie Paulina Tarasiuk oraz Adrian  Teodorczuk - opiekun Olga Zawadzka
 f   Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W zaczarowanym świecie bajki" wyróżnienie Patrycja Borawska oraz Marta Sabasińska - opiekun Teresa Plichta
f Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej - wyróżnienie Paweł Lewkowski oraz Robert Suchocki - opiekun Helena Szyszko
f Międzyszkolny Konkurs Poetycki pt. "Wiosna" - II miejsce Patrycja Korowicka oraz wyróżnienie Wojciech Zalewski - opiekun Helena Szyszko
 f Międzyszkolny Konkurs Poetycki pt. "Wiosna" -  wyróżnienie Marika Miksztal - opiekun Maria Oleksicka
f Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji K. I. Gałczyńskiego "Życie i twórczość K. I. Gałczyńskiego" - I miejsce Norbert Średziński , wyróżnienie Beata Ancipiuk i Tomasz Pieczarka - opiekun Anna Juszczuk
f Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezji M. Konopnickiej" -  wyróżnienie J. Toczydłowska, E. Szymusiuk, M. Miczejko  - opiekun Katarzyna Abramowicz
f Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego - I miejsce Beata Ancipiuk (kategoria klasa VI) oraz III miejsce Damian Kądzior  (kategoria klasa V) -opiekun Julita Dudaryk
f Szkolny Konkurs Interpunkcyjny dla Czwartoklasistów - I miejsce Izabela Kożuchowska - opiekun Olga Zawadzka
f Szkolny Konkurs Interpunkcyjny dla Czwartoklasistów  - I miejsce Tomasz Timoszuka oraz Mateusz Stankiewicz - opiekun Helena Szyszko
f Szkolny Konkurs Interpunkcyjny dla Czwartoklasistów - III miejsce Kacper Skrocki oraz wyróżnienie Sylwia Apoń - opiekun Anna Dzięgielewska
f Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z bajką" I miejsce Ewa Roszkowaska - opiekun Teresa Plichta
f Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z bajką" - I miejsce Grzegorz Arłukowicz, I miejsce Mateusz Nikitin, II miejsce - Norbert Zawadzki, III miejsce Justyna Nowicka oraz wyróżnienie Anita Harężlak - opiekun Grażyna Pawłowska
f Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z bajką" - wyróżnienie Wioleta Sieńko - opiekun Helena Szyszko
f Szkolny Konkurs Literacki "Mój kolega (moja koleżanka) z ławy szkolnej - pół żartem, pół serio" - I miejsce Marta Sabasińska - opiekun Teresa Plichta
f Szkolny Konkurs Literacki "Mój kolega (moja koleżanka) z ławy szkolnej - pół żartem, pół serio" - II miejsce Damian Dąbrowski i  III miejsce Maciej Wydra (kategoria wiersz) oraz II miejsce Mariusz Dąbrowski (kategoria proza) - opiekun Helena Szyszko
f Szkolny Konkurs Literacki "Mój kolega (moja koleżanka) z ławy szkolnej - pół żartem, pół serio"  - I miejsce w kategorii proza Marika Miksztal - opiekun Maria Oleksicka
f Szkolny Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów - II miejsce Natalia Zembko oraz III miejsce Patryk Gniedziejko - opiekun Grażyna Pawłowska
f Szkolny Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów - I miejsce - Wojciech Zalewski , wyróżnienie Mariusz Gogol - opiekun Helena Szyszko

 

 

KONKURSY MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE

f Wojewódzki  Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku - finalista Rafał Snarski - opiekun Piotr Iwaniuk
f

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2004 - wyróżnienie Beata Ancipiuk  - opiekun Kazimierz Krajewski

f

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2004 - wynik bardzo dobry - Mariusz Gogol - opiekun  Eliza Chodorowska

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

f

Konkurs ekologiczno - plastyczny "Żubr - zagłada, restytucja, ochrona"- wyróżnienie Przemysław Siuchno - opiekunowie Krystyna Czrniecka, Julita Dudaryk, Violetta Grabowska, Anna Juszczuk

f

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - jakiego znamy" - wyróżnienie Sylwia Apoń - opiekun Jolanta Zaniewska

f Międzyszkolny Konkurs "Kraszanki, pisanki, wyrywanki" - III miejsce Natalia Dembowska, wyróżnienia - Paulina Tarasiuk i Adrian Teodorczuk - opiekun Violetta Grabowska
f Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Ubieramy choinkę" - nagroda - Kamil Kieżel i Adrian Kieżel - opiekun Barbara Matczuk
f

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Witraż bożonarodzeniowy" - nagroda -  Izabela Nikołajuk i Tomasz Nikołajuk - opiekun Barbara Matczuk

f

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Kopciuszek idzie na bal" - nagroda - Izabela nikołajuk i Emilia Baturo oraz wyróżnienia Monika Wardziejewska i Patrycja Zawadzka - opiekun Barbara Matczuk

f

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Flakonik wiosennych kwiatów" - I miejsce Tomasz Nikołajuk ,  wyróżnienia  Emilia Baturo i Magdalena Niczejka - opiekun Barbara Matczuk

f

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Moja mała Ojczyzna" - wyróżnienie Agata Płońska -  opiekun Violetta Grabowska

f

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Ksiądz Jan Twardowski - Sercem Malowane" - wyróżnienia Mateusz Kozłowski, Justyna Lelusz i Violetta Stachurska - opiekun Anna Bach

f Szkolny Konkurs Plastyczny "Pocztówka świąteczna" II miejsce A. Domaruk, wyróżnienie E.Mariańska - opiekunowie Katarzyna Abramowicz, Anna Bach, Agnieszka Szwed
f Szkolny Konkurs Plastyczny "Pocztówka świąteczna" - II miejsce Maciej Wydra, wyróżnienia Michał Romanowski, Kamila Hajdowski, Anna Geniusz - opiekun Anna Bach

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE

f Międzyszkolny Turniej Drużyn Sportowych w "Dwa Ognie" - 2 miejsce drużyna SP 37  - opiekun Barbara Matczuk
f Międzyszkolny Turniej Minipiłki Nożnej - I miejsce drużyna SP 37 - opiekun Barbara Matczuk
f Szkolny Konkurs dla Pięcioklasistów "Drzewo genealogiczne mojej rodziny"  I miejsce Karol Mackiewicz, II miejsce Maria Kozłowska, III miejsce Anita Harężlak, III miejsce Bartosz Bórżyński oraz wyróżnienia Agata Płońska, Anna Rutkowska, Anna Geniusz, Ewelina Prus, Julita Krajewska, Justyna Cwalińska i Daniel Krysiewicz - opiekun Zofia Tarasik

 

 

MARSZE NA ORIENTACJĘ

f XXXII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy w Suwałkach - III miejsce drużyna Mateusz Kozłowski, Justyna Lelusz i Michał Romanowski -   opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację o Puchar Prezesa regionalnego Oddziału PTTK w Białymstoku - I miejsce drużyna Mateusz Kozłowski i Tomasz Pieczarka -   opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację "Pożegnanie Lata" - I miejsce Mateusz Kozłowski i Tomasz Pieczarka - opiekun Piotr Iwaniuk
f VII Niepodległościowy Marsz na Orientację - I miejsce Mateusz Kozłowski i Tomasz Pieczarka oraz II miejsce Angelika Dąbrowska i Rafał Snarski - opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację "XII Powitanie Zimy" - I miejsce Mateusz Kozłowski i Tomasz Pieczarka - opiekun Piotr Iwaniuk