OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

 

rok szkolny 2004/2005

 

 

 

KONKURSY HUMANISTYCZNE  

f Wojewódzki  Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku - laureatka Patrycja Borawska - opiekun Teresa Plichta
f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Podlasie - moja mała ojczyzna" - I miejsce Magdalena Ławreniuk - opiekun Olga Zawadzka
f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Podlasie - moja mała ojczyzna" - II miejsce Martyna Sawoniewska - opiekun Teresa Plichta
f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Podlasie - moja mała ojczyzna" - III miejsce Julia Bernadetta Dąbrowska -opiekun Anna Dzięgielewska
f Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny _"Życie i twórczość Wiesława Kazaneckiego" I miejsce Piotr Murawski , III miejsce Mateusz Sowa - opiekun Helena Szyszko
f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chodź, pokażę ci najpiękniejsze miejsca na moim osiedlu" - I miejsce Mateusz Pawlak - opiekun Olga Zawadzka
 f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chodź, pokażę ci najpiękniejsze miejsca na moim osiedlu" - II miejsce Piotr Dulko - opiekun Maria Oleksicka
f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chodź, pokażę ci najpiękniejsze miejsca na moim osiedlu" - III miejsce Izabela Kożuchowska - opiekun Olga Zawadzka
f Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chodź, pokażę ci najpiękniejsze miejsca na moim osiedlu" - wyróżnienie Wioleta Sieńko - opiekun Helena Szyszko
f Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VI - laureatka Julia Łubniewska opiekun Teresa Plichta
f Olimpiada Językowa Szkoły Języka Angloamerykańskiego Fleberg - V miejsce Maciej Maksymczuk - opiekun Agata Stefańska
f Europejski Konkurs Języka Angielskiego "The Big Challenge" (544 uczestników) - 29 miejsce - Monika Łupińska, 30 miejsce Julia Łubniewska - opiekun Agata Stefańska
f Europejski Konkurs Języka Angielskiego "The Big Challenge" (544 uczestników) - 35 miejsce Maria Kozłowska - opiekun Joanna Sawicka
f Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - I miejsce Patryk Dąbrowski - opiekun Wanda Pawłowicz
f Szkolny Konkurs na Prezentację Komputerową Wybranego Obszaru Niemieckojęzycznego - I miejsce Szymon Bondaruk - opiekun Maria Orzechowska

 

 

KONKURSY MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE

f Wojewódzki  Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku - finalistka Julia Łubniewska  - opiekun Kazimierz Krajewski
f

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2005 - VII miejsce w województwie Anna Artemiuk - opiekun Małgorzata Szczepaniak

f Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2005 - V miejsce w województwie  Mariusz Gogol - opiekun Eliza Chodorowska
f Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2005 - wyróżnienie Agata Gołębiewska - opiekun Eliza Chodorowska
f

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2005 - wyróżnienie  Patryk Malinowski  - opiekun  Małgorzata Szczepaniak   

f Szkolny Konkurs Matematyczny "Najlepszy matematyk naszej szkoły 2004/2005" - I miejsce Mateusz Markuszewski, II miejsce Szymon Bondaruk, III miejsce Julia Łubniewska i Patrycja Borawska - opiekun  Kazimierz Krajewski

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

f

Konkurs ekologiczno - plastyczny "Czysty świat" - II miejsce Martyna Płońska oraz III miejsce Michał Leszczyński - opiekun Krystyna Czarniecka

f

Konkurs historyczny "Krwią znaczymy swe drogi we wrzosach - "żołnierze września 1939r" organizowany przez Muzeum Wojska Polskiego - wyróżnienie Ewa Mariańska oraz Alicja Korbut - opiekun Violetta Grabowska

f Ogólnopolski Konkurs "Z pielęgniarką po zdrowie" wyróżnienie Agnieszka Sokólska - opiekun Violetta Grabowska
f Konkurs "Ilustracja plastyczna do ulubionych baśni Andersena" organizowany przez Książnicę Podlaską - Filia Biblioteczna Nr 9 - II miejsce Alicja Korbut i specjalne wyróżnienie Anna Geniusz - opiekun Violetta Grabowska

 

 

 

MARSZE NA ORIENTACJĘ

f VIII Niepodległościowy Marsz na Orientację - I miejsce Mateusz Markuszewski i Adam Mariański - opiekun Piotr Iwaniuk
f Marsz na Orientację "XIII Powitanie Zimy" - II miejsce Mateusz Markuszewski i Adam Mariański - opiekun Piotr Iwaniuk
f XII Wiosenny Marsz na Orientację  II miejsce Mateusz Markuszewski i Adam Mariański  - opiekun Piotr Iwaniuk
f Zawody na Orientację o Puchar Prezesa Regionalnego Oddziału PTTK - I miejsce Mateusz Markuszewski i Adam Mariański oraz III miejsce Tomasz Steckiewicz I Tomasz Winnicki -  opiekun Piotr Iwaniuk
SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI
f

wyróżnienie  SKO w regionie podlaskim w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO";