Szkoła

  Aktualności

  Historia szkoły 

  Nasz patron 

  Informacje o szkole 

  Z życia szkoły

  Gazetka szkolna

  Pedagog szkolny

  Biblioteka 

  Świetlica szkolna

Nauczyciele

  Grono pedagogiczne

  Publikacje nauczycieli

  Biuletyn szkolny

Uczniowie

  Samorząd Uczniowski 

  Nasze sukcesy
  Nasi najlepsi 

  Plan lekcji 

  Konkursy w szkole 

  Zajęcia pozalekcyjne 

  Sport w szkole  


  Rozkład dzwonków  

Rodzice

  Rada Rodziców

  Dokumenty szkolne

  Organizacja roku szkolnego

  Dziennik elektroniczny 

  Podręczniki

Szkoła Podstawowa nr 37
im. Kazimierza Górskiego
15-808 Białystok
ul. Jaworowa 8
tel.  85 65 43 987
fax. 85 65 41 289

 

email SP37:
sp37@um.bialystok.pl
email Rady Rodziców
przy SP 37:

radarodzicowsp37@o2.pl
adres strony internetowej:
www.sp37.edu.pl
 

 


      


SPORT W SZKOLE  

 

SUKCESY SPORTOWE

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku klas V w minisiatkówce  dziewcząt  -   klasa V a - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
III miejsce w Minisiatkówce  KinderSport  w Białymstoku dziewcząt dwójki -  Zuzanna Gogolewska  i Gabriela Żołopa -  nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
V miejsce w Minisiatkówce KinderSport  w Sejnach  dziewcząt dwójki - Zuzanna Gogolewska i  Gabriela Żołopa - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
IV miejsce w Minisiatkówce  KinderSport  w Białymstoku dziewcząt trójki - Justyna Bajeńska , Ewa Kużelewska, Patrycja Wasilewska , Ewa Wawreniuk - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
V miejsce w Minisiatkówce KinderSport  w  Mońkach dziewcząt trójki  -  klasa V a - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
III miejsce w Minisiatkówce  dziewcząt KinderSport  trójki w  Mońkach  - klasa V a  Aleksandra Rybakiewicz  - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
III miejsce w  Lidze  Białostockiej Akademii Siatkarskiej dziewcząt trójki - klasa V a - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski
V miejsce w Lidze Białostockiej Akademii Siatkówki chłopców dwójki - IV a - nauczyciel Marta Sasimowicz
II miejsce (jako szkoła) w Turnieju  Siatkówki Plażowej chłopców kl. IV  - klasa IV a
 nauczyciel Marta Sasimowicz
III miejsce (jako drużyna) Turnieju Siatkówki Plażowej chłopców kl. IV -Dawid Chańko, Filip Chodkiewicz , Sebastian Olechno,  Marta Sasimowicz - nauczyciel Marta Sasimowicz
VI miejsce w Igrzyskach  Miasta  Białegostoku w Lekkiej Atletyce - klasa V a i
klasa VI a -  nauczyciel Zbigniew Kozikowski
V miejsce w Igrzyskach w czwórboju lekkoatletycznym w Białymstoku -  Aleksandra Dolistowska , Julia Klim, Weronika Piśmienna, Urszula Kozłowska , Justyna Bajeńska - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski
V miejsce w  Igrzyskach w Minisiatkówce w Białymstoku -  klasa V a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski
IV miejsce w IV Międzyszkolne Zawody w Pływaniu Szkół Podstawowych w Białymstoku o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku
sztafeta 6 x 25m Urszula Żaworonek , Natalia Krynicka , Magda Sawirz,
Maciej Mańkowski , Mateusz Bajko  Jakub Żaworonek
II miejsce styl grzbietowy chłopców Jakub Żaworonek 
VI miejsce styl dowolny chłopców Mateusz Bajko
II miejsce w Igrzyskach  Miasta  Białegostoku w Lekkiej Atletyce  sztafeta 4x60m
U. Kozłowska,  A. Dolistowska , J. Klim,  G. Dryj - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski
VI miejsce skok w dal Julia Klim - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski
VII miejsce bieg 200 m  Gabriela Dryj - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski
                                              ROK SZKOLNY 2013/2014

II miejsce chłopców we współzawodnictwie sportowym szkól podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku – klasa VI d- opiekun Andrzej Waszkiewicz

I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców- Andrzej Waszkiewicz
I miejsce  w IMB SP w unihokeju chłopców- Andrzej Waszkiewicz
IV miejsce  w IMB SP w piłce siatkowej dziewcząt- A. Popławski
IV miejsce  w IMB SP w piłce siatkowej chłopców- Z. Kozikowski
IV miejsce  w IMB SP w czwórboju lekkoatletycznym chłopców- A. Waszkiewicz
V miejsce w IMB SP w piłce ręcznej chłopców- A. Waszkiewicz, Z. Kozikowski
V miejsce w IMB SP w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt- A. Popławski, R. Ostrowski
V miejsce w IMB SP w indywidualnych biegach przełajowych chłopców- A. Waszkiewicz, Z. Kozikowski, M. Kulhawik, R. Kądzior
udział w „ olimpijce” klas I-III – półfinał- nauczyciele nauczania zintegrowanego
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców- A. Waszkiewicz
VII m. miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców- Z. Kozikowski
I miejsce w Lidze singli klas IV dziewcząt- W. Rodziewicz, M. Grzybowska
IV miejsce w Lidze singli klas IV chłopców – A. Popławski
IV miejsce w Lidze czwórek klas VI dziewcząt- A. Popławski
V miejsce w Lidze czwórek klas VI chłopców- Z. Kozikowski
I miejsce w województwie podlaskim w Turnieju Ogólnopolskim czwórek Kinder+ Sport Gabriela Sadowskiego , kadra województwa podlaskiego w piłce siatkowej
I i II miejsce w województwie podlaskim w Turnieju Ogólnopolskim dwójek Kinder+ Sport Klim Julia, Weronika Rybnik i Zuzanna Rutkowska, kadra województwa podlaskiego w piłce siatkowej
I miejsce  w Turnieju Piłki Nożnej chłopców Litwa „ Altus Cup” 2014- A. Waszkiewicz
I miejsce  w Turnieju Piłki Nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Szczytno- A. Waszkiewicz
I miejsce w Lidze miejskiej Białystok w kategorii Żak w piłce nożnej chłopców- R. Kądzior
II miejsce w Lidze województwa podlaskiego w kategorii Żak w piłce nożnej chłopców- R. Kądzior
I miejsce w turnieju Football Festiwal - Olecko 2014 - klasa czwarta D - - R. Kądzior
I miejsce w turnieju Deichmann w województwie  - klasa czwarta D  - R. Kądzior
I miejsce w Turnieju Mikołajkowym w Michałowie - klasa czwarta D  - R. Kądzior
IV miejsce w Turnieju Deyna Cup w Stargardzie Gdańskim - - klasa czwarta D  - R. Kądzior
V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców - klasa VI a i VI d - nauczyciel Zbigniew Kozikowski
IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku  w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - klasa VI D - nauczyciel Zbigniew Kozikowski
I miejsce w Turnieju Ogólnopolskim w piłce siatkowej chłopców w Gdańsku - Gabriel Sadowski -- nauczyciel Zbigniew Kozikowski 
III miejsce w Turnieju Ogólnopolskim w piłce siatkowej chłopców w Turku  - Gabriel Sadowski -- nauczyciel Zbigniew Kozikowski 
I miejsce w Wojewódzkim Turnieju w piłce siatkowej chłopców w Kinder + Sport - Gabriel Sadowski - nauczyciel Zbigniew Kozikowski 
III miejsce w Turnieju  Ogólnopolskim Basketmania w piłce koszykowej dziewcząt  - szczebel gminny - klasa VI a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski 
IV miejsce w Turnieju Ogólnopolskim Volleymania w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt - szczebel wojewódzki - klasa VI a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski , Andrzej Popławski 
V miejsce w Lidzie BAS w piłce siatkowej chłopców - klasa VI a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski
III miejsce klasa VI d w sztafecie biegi przełajowe na szczeblu miejskim - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej "Gryf Cup 2014" w Tczewie - klasa VI d - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz
Puchar Burmistrza Miasta Szczytno w III Sylwestrowym Turnieju Piłki Nożnej - klasa VI d - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz
VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej "Kolorowo Cup" w Warszawie - - klasa VI d - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz
 
                                              ROK SZKOLNY 2012/2013
I miejsce w Igrzyskach Miasta  Białegostoku  w Futsalu - klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz
I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Fundacji "Orange - Wesoła" INDOOR CUP w Warszawie -klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz
I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Gwiazdkowy w Augustowie  - klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz
I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików -  klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz
Michał Kosikowski  klasa V d - Najlepszy Zawodnik Turnieju - opiekun A. Waszkiewicz
Aleksandra Dolistowska III miejsce w Międzyszkolny Turniej Pływacki - styl dowolny - opiekun Katarzyna Abramowicz
III miejsce w Lidze Piłki Siatkowej  BAS- klasa Va - chłopcy - opiekun Zbigniew Kozikowski
IV miejsce w Turnieju Miasta Białegostoku  w Piłce Siatkowej - klasa Va - chłopcy - opiekun Zbigniew Kozikowski
Gabriel Sadowski - II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Kinder Plus - opiekun Zbigniew Kozikowski
IV miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej  - klasa VA - dziewczęta - opiekun Andrzej Popławski
finał w rozgrywkach  piłki nożnej Województwa Podlaskiego  w kategorii "Orlik"- klasa IV d  - opiekun M. Kulhawik
IV miejsce  w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce nożnej - klasa VI d - opiekun Dariusz Ostaszewski
I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku  w piłce siatkowej- klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek
II miejsce w Mistrzostwach Województwa  Białegostoku  w piłce siatkowej - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek
I miejsce  w Rozgrywkach Ligi BAS - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek
I miejsce w Rozgrywkach Kinder Sport w województwie podlaskim - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek
IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Kołobrzegu  - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek
VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Miliczu - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek
V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Kłodzku - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

ROK SZKOLNY 2011/2012

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Białegostoku w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "czwórek"  - Natalia Kubik, Barbara Sikora, Marta Januszewska , Paulina Ławreszuk - opiekun B. Borek
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Białegostoku w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "trójek" - Paulina Gawryluk , Justyna Zalisz , Gabriela Kamińska - - opiekun B. Borek
I miejsce w Ogólnopolski Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Lublinie o Puchar Prezydenta miasta - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz
I miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ursynów Cup w Warszawie - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz
III miejsce w Andrzejkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Kleosinie  - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz
VIII miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Łapach  o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Pietrus - - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz
IV miejsce w Lidze Młodzików (runda jesienna) - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Ostrołęce - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski
II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Hajnówce - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski
IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej  w Białymstoku - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski
I miejsce w Turnieju  Piłki Nożnej MOSP CUP - klasa V d- opiekun Dariusz Ostaszewski
IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej  w Suwałkach  - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski
II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej ORLIK 2000 - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski
II i III miejsce w Wojewódzkim Turnieju o Puchar Dyrektora SP 37 w Białymstoku - Brunon Borek
V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Wałczu - Paulina Gawryluk , A. Szymańska , K. Puzanowska  - opiekun B. Borek

ROK SZKOLNY 2010/2011

III  miejsce w Ogólnopolskim Turnieju mini siatkówki dziewcząt o Puchar Prezydenta Białegostoku klasa V - opiekun B. Borek
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju mini siatkówki dziewcząt „Joker 2011” w Tomaszowie Mazowieckim - Aleksandra Szymańska, Paulina Gawryluk, Dominika Malesza- opiekun B. Borek
I miejsce w Rozgrywkach  Białostockiej Ligii Siatkówki dziewcząt - kl. IV a -  opiekun B. Borek
III miejsce w Zimowym Turnieju  Piłki Siatkowej w Mońkach- kl. V - opiekun B. Borek
I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „trójek”- Barbara Sikora, Marta Januszewska, Natalia Kubik -  opiekun B. Borek
I miejsce w Mistrzostwach  Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”-  Gabriela Kamińska, Kamila Puzanowska - opiekun B. Borek
III miejsce w Mistrzostwach  Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek” - Aleksandra Szymańska, Justyna Zalisz - opiekun B. Borek
I miejsce w Mistrzostwach  Województwa Podlaskiego  w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”- Aleksandra Szymańska, Justyna Zalisz - opiekun B. Borek
III miejsce w Mistrzostwach  Województwa Podlaskiego  w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”- Gabriela Kamińska, Kamila Puzanowska - opiekun B. Borek
I miejsce w Igrzyskach  Białegostoku w piłce nożnej - kl. VI d - opiekun W. Sokół 
I miejsce  w Igrzyskach  Województwa Podlaskiego w piłce nożnej - kl. VI d - opiekun W. Sokół 
IV miejsce w Międzynarodowym  Turnieju  Piłki Nożnej w Suwałkach- kl. VI d - opiekun W. Sokół 
IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Ostrołęce - kl. VI d - opiekun W. Sokół 
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju  Piłki Nożnej w Mariampolu- kl. VI d- opiekun W. Sokół 
VIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Gdyni - kl. VI d- opiekun W. Sokół 
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Białymstoku- kl. VI d- opiekun W. Sokół 
VIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Utrechcie- kl. VI d- opiekun W. Sokół 
I miejsce w Rozgrywkach Trampkarzy Młodszych Grupa II -  kl. VI d- opiekun W. Sokół 
II miejsceAwans do Mistrzostw Polski Rozgrywki makroregionalne w piłce nożnej - Kamil Dobreńko, Mateusz Prolejko, Kacper Stefanowicz, Damian Zalewski, Krystian Samojluk - opiekun W. Sokół 

 ROK SZKOLNY 2009/2010

I miejsce w  Podlaskim Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
V miejsce w kraju 11. edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2010
I miejsce w województwie 11. edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2010
I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 37 im. Kazimierza Górskiego w  Białymstoku.
I miejsce i III miejsce w Wojewódzkim Turnieju  Piłki Nożnej Żaków
I miejsce w Turnieju Wojewódzkim Orange Cup
I miejsce i II miejsce  w Biegach Przełajowych Miasta Białegostoku
I miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa Zambrów
III miejsce w Lidze Trampkarzy Młodszych
III miejsce w Turnieju w Badmintonie

 ROK SZKOLNY 2008/2009

III miejsce MINI TOUR DE POLOGNE Szkół Podstawowych  etap w Białymstoku
II miejsce w Turnieju piłki nożnej – międzyszkolne rozgrywki

 ROK SZKOLNY 2007/2008

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju  COCA COLA CUP 2007
Finał Ogólnopolskich Zawodów "Z podwórka na stadiony"
 Ogólnopolski  Finał zawodów w piłce nożnej "DANONE  CUP"
 

 ROK SZKOLNY 2006/2007

I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej - klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w  Piłce Nożnej  - klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer
I miejsce w krajowym finale COCA COLA CUP w piłce nożnej - klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer
I miejsce w półfinale wojew. turnieju COCA COLA CUP w piłce nożnej -klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer
I miejsce w finale wojewódzkim turnieju  COCA COLA CUP w piłce nożnej -klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer
I miejsce w Mistrzostwach Miasta rocznik 1995 w Piłce Nożnej - klasa V d - opiekun Piotr Szydłowski
I miejsce w miejskim turnieju "Wielgusa" w piłce nożnej rocznik 1996 - klasa IV d - opiekun Andrzej Popławski
I miejsce w wojewódzkim turnieju "Wielgusa" w piłce nożnej rocznik 1996 - klasa IV d - opiekun Andrzej Popławski

 

ROK SZKOLNY 2005/2006
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o puchar  100-lecia „Zagłębia Sosnowiec” - III miejsce  klasa Vd -  opiekun Dariusz Bayer
Wielki Finał Coca-Cola Cup 2006” w kategorii Szkół Podstawowych”  I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus
Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus
Podlaskie  Igrzyska  w Piłce Nożnej – Białystok 2006  I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus
Igrzyska  Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus
Turniej Piłki Nożnej „Legia Cup”Warszawa 2006  I miejsce klasa Vd opiekun  Dariusz Bayer
Turniej Piłki Nożnej im. Adama Grabki w Krakowie V miejsce klasa Vd opiekun  Dariusz Bayer
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku I miejsce klasa Vd opiekun  Dariusz Bayer
 

ROK SZKOLNY 2004/2005
Wielki Finał Coca-Cola Cup 2005” w kategorii Szkół Podstawowych” Kraków czerwiec 2005r -   I miejsce klasa VId opiekun Dariusz Jurczak
Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych Kraśnik, czerwiec 2005r. - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak
II i IV miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Michałowo - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak
I i III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików - Łęczna - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak
III miejsce  w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Kleosin -  klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Białystok - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak
I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej -  klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rocznik 93' w Kownie - klasa Vd opiekun  Ryszard Karalus
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rocznik 93' w Lepaji - klasa Vd opiekun  Ryszard Karalus
Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - marzec 2005r. - klasa Vd opiekun  Ryszard Karalus
II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Ostrołęka -  klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer
II miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Piłki Nożnej Dziecięcej Ligi Rosji - Kłajpeda  - klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer
I miejsce w eliminacjach do Turnieju Piłki Nożnej  im Marka Wielgusa- Mońki - klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer
II miejsce w grupie "Żaków" w rozgrywkach PZPN -  klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer
V miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w minipiłce siatkowej ("trójki dziewcząt")  - klasa V - opiekun Andrzej Popławski
IV miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w minipiłce siatkowej ("trójki chłopców")  - klasa VI - opiekun Andrzej Popławski
V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w  minipiłce siatkowej dziewcząt - klasa VI - opiekun Bogdan Bałakier
V miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w tenisie stołowym - dziewczęta klasa VI - opiekun Andrzej Popławski
V miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w unihokeju - dziewczęta klasa VI - opiekun Andrzej Popławski
III miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w minipiłce siatkowej - chłopcy klasa VI - opiekun Bogdan Bałakier
V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w  minipiłce siatkowej chłopców - klasa VI - opiekun Bogdan Bałakier
 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Wielki Finał Cola-Cola Cup 2004” w kategorii Szkół Podstawowych” -   I miejsce klasa VId opiekun Mariusz Kulhawik
Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych - klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik
I  miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wyzwolenia Białorusi - Mińsk -  klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  - Krasnystaw  - klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik
Podlaska Liga Trampkarzy Starszych - 10 zwycięstw i prowadzenie w tabeli bez stray punktu (jesień 2003) klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik
III miejsce w Igrzyskach Lekkoatletycznych Miasta Białegostoku (bieg na 60m) - Mariusz Gogol - opiekun Mariusz Kulhawik
Kamil Gryczan - najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w Kraśniku - opiekun Mariusz Kulhawik
I miejsce  na szczeblu wojewódzkim w lidzie "Żaków" - klasa Vd - opiekun Dariusz Jurczak
III miejsce w Ogólnopolskim  Turnieju o Puchar PZPN  - klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MZOS -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Michałowo -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak
III miejsce w XVII Międzynarodowym Turnieju Halowym im. Adama Gratki -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej  w Miętnem -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  w Grodnie - klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak
II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Piaseczno -  klasa IVd opiekun   Ryszard Karalus
III miejsce w rozgrywkach w piłce nożnej "Żak" w województwie podlaskim - klasa IVd opiekun   Ryszard Karalus
I miejsce w Turnieju TP CWP im. Marka Wielgusa - klasa IVd opiekun   Ryszard Karalus
IV miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców  - opiekun Stanisław Cieślukowski
III miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych  ("trójki chłopców")  - opiekun Stanisław Cieślukowski
IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas szóstych ("czwórki chłopców) - opiekun Stanisław Cieślukowski
VI miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych - opiekun Stanisław Cieślukowski
III  miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w tenisie stołowym szkół podstawowych dziewczęta  opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski
III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych ("trójki dziewcząt")  opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski
IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku  w piłce siatkowej klas szóstych ("czwórki dziewcząt") opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski
II miejsce chłopców w Halowym Turnieju Piłki Nożnej r. 1995 o Puchar Prezesa MOSP "Jagiellonia" Białystok
 
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE OD ROKU SZKOLNEGO 1989/90 DO ROKU 2002/2003
 

1989/90 - I miejsce w Turnieju Siatkówki chłopców o Puchar OZPS w Białymstoku; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1990/91 - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Minisiatkówce "dwójek" dziewcząt; nauczyciel Andrzej Popławski;

1990/91 - brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1990/91 - zwycięstwo w Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Puchar OZPS w Białymstoku; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1991/92 - srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1991/92 - II miejsce w Białostockiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w kategorii chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1993 - brązowy medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej w Elblągu; nauczyciel Cezary Łaski;

1993,94,95 - Mistrzostwo Białegostoku w Biegach Przełajowych klas ósmych; nauczyciel Cezary Łaski;

1994 - II miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Klagenfurcie (Austria); nauczyciel Cezary Łaski;

1993/94 - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1994/95 - srebrny medal w Igrzyskach Wojewódzkich w Minisiatkówce chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1994/95 - srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczyciel Andrzej Popławski

1995 - Mistrzostwa Makroregionu Mazursko-Warszawskiego w Piłce Nożnej klas ósmych w Przasnyszu; nauczyciel Cezary Łaski;

1995 - III miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Liege (Belgia); nauczyciel Cezary Łaski;

1995 - I miejsce w Turnieju Mistrzów Piłki Nożnej im. Adama Grabki organizowanym przez Wisłę Kraków; nauczyciel Cezary Łaski;  

1995 - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej im. Sobocińskiego organizowanym przez klub Bałtyk Gdynia; nauczyciel Cezary Łaski;

1995/96 - IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Minipiłce Nożnej w Warszawie; nauczyciel Janusz Walczak;

1995/96 - brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczycielka Barbara Więckowska;

1996 - I miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Kownie (Litwa); nauczyciel Cezary Łaski;

1996 - II miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Tulonie (Francja); nauczyciel Cezary Łaski;

od 1996 do 2001 - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

1996/97 - srebrny medal w Mistrzostwach Polski UKS w Piłce Nożnej w Górze Kalwarii; nauczyciel Jerzy Szydłowski;

1997/98 - srebrny medal w Mistrzostwach Polski UKS w Piłce Nożnej w Kępnie; nauczyciel Jerzy Szydłowski;

1998 - I miejsce w województwie Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa; nauczyciel Bogdan Bałakier;

1998/99 - srebrny medal w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Nożnej w Zgierzu; nauczyciel Jerzy Szydłowski;

1999 - udział w finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Marka Wielgusa; nauczyciel Bogdan Bałakier;

1999/2000 - Mistrzostwo Białegostoku w Drużynowym Minitenisie Stołowym dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

1999/2000 - II miejsce w Białymstoku w Drużynowym Minitenisie chłopców; nauczyciel Grzegorz Jurczuk;

1999/2000 - Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej, nauczyciel Jerzy Szydłowski;

2000 - III miejsce w województwie w Turnieju Piłki Nożnej Coca-Coli; nauczyciel: Bogdan Bałakier;

2000 - I miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Białymstoku; nauczyciel Bogdan Bałakier;

2000 - Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych w Piłce Nożnej, nauczyciel Janusz Walczak;

2000 - IV miejsce w Turnieju Mistrzów Piłki Nożnej im. Adama Grabki organizowanym przez Wisłę Kraków; nauczyciel: Cezary Łaski;

2000 - III miejsce  w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2000 - V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Drużynowym Tenisie stołowym; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2000 - II miejsce  w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej dwójek dziewcząt; nauczycielka: Krystyna Cieślukowska;

2000/2001 - IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w "trójkach siatkarskich" chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

2001 - I miejsce w Białymstoku w Szkolnym Turnieju "piątek piłkarskich" i awans  do finałów wojewódzkich; nauczyciel: Bogdan Bałakier

2001/2002 - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Warszawie; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2001/2002 - II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002 - I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2002 - III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2002 - I miejsce w województwie w Turnieju Piłki Nożnej Nike Premier Cup; nauczyciel Bogdan Bałakier;

2002 - udział w Ogólnopolskim Finale rozgrywek Piłki Nożnej Nike Premier Cup; nauczyciel Bogdan Bałakier;

2002 - III miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Mińsku (Białoruś); nauczyciel Cezary Łaski;

2002/2003 - I i II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Krasnymstawie; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Grajewa; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/203 - II miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków w Białymstoku; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Adama Grabki w Krakowie; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego "Włókniarz"; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Halowej Piłce Nożnej klas piątych; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w rozgrywkach ligowych województwa podlaskiego w kategorii "Żaków"; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wyzwolenia Republiki Białoruś w Mińsku; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2003 - Wicemistrzostwo Polski w Piłce Nożnej w Głogowie; nauczyciel Cezary Łaski;

2003 - I miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Rydze (Łotwa); nauczyciel Cezary Łaski;

2003 - II miejsce w Turnieju Dzieci w Piłce Nożnej Białystok Cup; nauczyciel Cezary Łaski;

2003 - VI miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Moskwie (Rosja); nauczyciel Cezary Łaski;

2003/2004 - I miejsce w rundzie jesiennej w lidze trampkarzy młodszych nauczyciel; Mariusz Kulhawik;

Drużyny rocznika 1980 i 1990 są  5-krotnymi mistrzami województwa podlaskiego w piłce nożnej i 4-krotnymi mistrzami makroregionu warszawsko-mazurskiego.

  Wyróżniający się sportowcy będący  absolwentami SP 37:

1. Marta Sianko, Dorota Zakrzewska, Marta Zambrowska, Marta Wawreniuk, Małgorzata Bartosiuk - siatkarki zespołu AZS ZETO Białystok;

2. Piotr Matys - były piłkarz zespołu STOMIL Olsztyn;

3. Katarzyna Putra - mistrzyni województwa podlaskiego w biegu na 60m przez płotki;

4. Wojciech Niczyporuk - mistrz województawa podlaskiego w biegu na 60m;

5. Jarosław Nowik - członek kadry Polski w siatkówce;

6. Karolina Wencel - czołowa koszykarka „Włókniarza”  Białystok;

7. Izabela Łuckiewicz - mistrzyni Polski w biegach przełajowych;

8. Anna Mioduszewska gra w zespole I Ligii AZS ZETO Białystok.

Tomasz Kulhawik, Marcin Dzienis, Mariusz Benkowski, Maciej Strzeliński, Robert Spejchler, Tomasz Wołczyk, Wojciech Kobeszko;

Copyright @ 2007  Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku