SUKCESY  SPORTOWE











ROK SZKOLNY 2016/2017
  • 4 miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Lekkoatletyce

  • 6 miejsce w Igrzyska Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym

  • 5 miejsce w  igrzyska miasta Białegostoku w koszykówce klas  V

  • 2 miejsce w igrzyska miasta Białegostoku w siatkówce klas V

  • 3 miejsce w igrzyska miasta Białegostoku w siatkówce

  • 9 miejsce w igrzyska sztafetowych biegach przełajowych

  • 13 miejsce w biegach przełajowych

  • II miejsce w Turnieju Piłkarski Aura Cup (Finlandia – Turku)- klasa VI D - opiekun Michał Grygoruk

  • V miejsce w  Turnieju Piłki Nożnej  Dobrecova Cup (Łotwa – Liepaja - klasa VI D - opiekun Michał Grygoruk

  • II miejsce w Turniej Piłki Nożnej o Puchar Miast – Ostrowiec Świętokrzyski - klasa VI D - opiekun Michał Grygoruk

  • V miejsce w Turnieju  Silesia Football Cup – Katowice - klasa VI D - opiekun Michał Grygoruk

  •  I miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w piłce nożnej (awans do finału wojewódzkiego) - klasa VI D - opiekun Michał Grygoruk

  •    I miejsce w Sztafetowych  Biegach  Przełajowych (Kuźmicki Dawid, Nartowicz Krystian, Iwanowski Przemek, Kazberuk Karol, Nos Maksymilian, Milewski Jakub, Charkiewicz Daniel, Baranowski Mateusz, Sacharewicz Krzysztof )

  • I miejsce w Indywidualnych  Biegach Przełajowych (etap miejski) - Przemysław Iwanowski klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • XIX miejsce w Indywidualnych  Biegach Przełajowych (etap miejski) - Mateusz Baranowski klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  •  I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej  w Mońkach o Puchar Piotra Draheima - klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • I miejsce w Turnieju Yousport Winter CUP 2017 - klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • IV miejsce w Turnieju Piłkarski w Grajewie dla rocznika 2002 - klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • IV miejsce w Turnieju Piłkarski Vilnius Cup 2017  - klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • II miejsce w finale Wojewódzkim Igrzysk w piłce nożnej 6-osobowej (Karol Klich - najlepszy zawodnik finałów) - - klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • Mistrz województwa Podlaskiego 2016/2017 w piłce nożnej w kategorii Młodzik -  klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

  • Karol Kazberuk - I  miejsce w zawodach lekkoatletycznych w konkurencji 60 m.  - opiekun Michał Grygoruk

  • Przemysław  Iwanowski II miejsce w zawodach lekkoatletycznych w konkurencji 1000 m. -  opiekun Michał Grygoruk

  • Igor Mularczyk, Karol Kazberuk, Dawid Kuźmicki, Patryk Sawicki, Karol Klich, Maksymilian Michaluk - Udział uczniów w meczach reprezentacji województwa podlaskiego w piłce nożnej - opiekun Michał Grygoruk

  • VII miejsce w  Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Nowego Targu 2017 - klasa VI d -  opiekun Michał Grygoruk

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • III miejsce w Minisiatkówce  KinderSport  w Białymstoku dziewcząt dwójki -  Zuzanna Gogolewska  i Gabriela Żołopa-  nauczyciel   Zbigniew Kozikowski

  • V miejsce w Minisiatkówce KinderSport  w Sejnach  dziewcząt dwójki - Zuzanna Gogolewska i  Gabriela Żołopa - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski

  • IV miejsce w Minisiatkówce  KinderSport  w Białymstoku dziewcząt trójki - Justyna Bajeńska , Ewa Kużelewska, Patrycja Wasilewska , Ewa Wawreniuk - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski

  • V miejsce w Minisiatkówce KinderSport  w  Mońkach dziewcząt trójki  -  klasa V a - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski

  • III miejsce w Minisiatkówce  dziewcząt KinderSport  trójki w  Mońkach  - klasa V a  Aleksandra Rybakiewicz  - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski

  • III miejsce w  Lidze  Białostockiej Akademii Siatkarskiej dziewcząt trójki - klasa V a - nauczyciel   Zbigniew Kozikowski

  • V miejsce w Lidze Białostockiej Akademii Siatkówki chłopców dwójki - IV a - nauczyciel Marta Sasimowicz

  • II miejsce (jako szkoła) w Turnieju  Siatkówki Plażowej chłopców kl. IV  - klasa IV a - nauczyciel Marta Sasimowicz

  • III miejsce (jako drużyna) Turnieju Siatkówki Plażowej chłopców kl. IV -Dawid Chańko, Filip Chodkiewicz , Sebastian Olechno,  Marta Sasimowicz - nauczyciel Marta Sasimowicz

  • VI miejsce w Igrzyskach  Miasta  Białegostoku w Lekkiej Atletyce - klasa V a i  klasa VI a -  nauczyciel Zbigniew Kozikowski

  • V miejsce w Igrzyskach w czwórboju lekkoatletycznym w Białymstoku -  Aleksandra Dolistowska , Julia Klim, Weronika Piśmienna, Urszula Kozłowska , Justyna Bajeńska - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski

  • V miejsce w  Igrzyskach w Minisiatkówce w Białymstoku -  klasa V a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski

  • IV miejsce w IV Międzyszkolne Zawody w Pływaniu Szkół Podstawowych w Białymstoku o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku

  • sztafeta 6 x 25m Urszula Żaworonek , Natalia Krynicka , Magda Sawirz,
    Maciej Mańkowski , Mateusz Bajko  Jakub Żaworonek

  • II miejsce styl grzbietowy chłopców Jakub Żaworonek 

  • VI miejsce styl dowolny chłopców Mateusz Bajko

  • II miejsce w Igrzyskach  Miasta  Białegostoku w Lekkiej Atletyce  sztafeta 4x60m - U. Kozłowska,  A. Dolistowska , J. Klim,  G. Dryj - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski

  • VI miejsce skok w dal Julia Klim - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski

  • VII miejsce bieg 200 m  Gabriela Dryj - nauczyciel  Zbigniew Kozikowski

 

ROK SZKOLNY 2013/2014
  • II miejsce chłopców we współzawodnictwie sportowym szkól podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku – klasa VI d- opiekun Andrzej Waszkiewicz

  • I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców- Andrzej Waszkiewicz

  • I miejsce  w IMB SP w unihokeju chłopców- Andrzej Waszkiewicz

  • IV miejsce  w IMB SP w piłce siatkowej dziewcząt- A. Popławski

  • IV miejsce  w IMB SP w piłce siatkowej chłopców- Z. Kozikowski

  • IV miejsce  w IMB SP w czwórboju lekkoatletycznym chłopców- Andrzej Waszkiewicz

  • V miejsce w IMB SP w piłce ręcznej chłopców- A. Waszkiewicz, Z. Kozikowski

  • V miejsce w IMB SP w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt- Aadezej Popławski, R. Ostrowski

  • V miejsce w IMB SP w indywidualnych biegach przełajowych chłopców- Andrzej Waszkiewicz, Z. Kozikowski, M. Kulhawik, R. Kądzior

  • udział w „ olimpijce” klas I-III – półfinał- nauczyciele nauczania zintegrowanego

  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców- A. Waszkiewicz

  • VII m. miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców- Z. Kozikowski

  • I miejsce w Lidze singli klas IV dziewcząt- W. Rodziewicz, M. Grzybowska

  • IV miejsce w Lidze singli klas IV chłopców – A. Popławski

  • IV miejsce w Lidze czwórek klas VI dziewcząt- A. Popławski

  • V miejsce w Lidze czwórek klas VI chłopców- Z. Kozikowski

  • I miejsce w województwie podlaskim w Turnieju Ogólnopolskim czwórek Kinder+ Sport Gabriela Sadowskiego , kadra województwa podlaskiego w piłce siatkowej

  • I i II miejsce w województwie podlaskim w Turnieju Ogólnopolskim dwójek Kinder+ Sport Klim Julia, Weronika Rybnik i Zuzanna Rutkowska, kadra województwa podlaskiego w piłce siatkowej

  • I miejsce  w Turnieju Piłki Nożnej chłopców Litwa „ Altus Cup” 2014- A. Waszkiewicz

  • I miejsce  w Turnieju Piłki Nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Szczytno- A. Waszkiewicz

  • I miejsce w Lidze miejskiej Białystok w kategorii Żak w piłce nożnej chłopców- R. Kądzior

  • II miejsce w Lidze województwa podlaskiego w kategorii Żak w piłce nożnej chłopców- R. Kądzior

  • I miejsce w turnieju Football Festiwal - Olecko 2014 - klasa czwarta D -  Robert Kądzior

  • I miejsce w turnieju Deichmann w województwie  - klasa czwarta D  - Robert Kądzior

  • I miejsce w Turnieju Mikołajkowym w Michałowie - klasa czwarta D  - Robert Kądzior

  • IV miejsce w Turnieju Deyna Cup w Stargardzie Gdańskim - - klasa czwarta D  - R. Kądzior

  • V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców - klasa VI a i VI d - nauczyciel Zbigniew Kozikowski

  • IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku  w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - klasa VI D - nauczyciel Zbigniew Kozikowski

  • I miejsce w Turnieju Ogólnopolskim w piłce siatkowej chłopców w Gdańsku - Gabriel Sadowski -- nauczyciel Zbigniew Kozikowski 

  • III miejsce w Turnieju Ogólnopolskim w piłce siatkowej chłopców w Turku  - Gabriel Sadowski -- nauczyciel Zbigniew Kozikowski 

  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju w piłce siatkowej chłopców w Kinder + Sport - Gabriel Sadowski - nauczyciel Zbigniew Kozikowski 

  • III miejsce w Turnieju  Ogólnopolskim Basketmania w piłce koszykowej dziewcząt  - szczebel gminny - klasa VI a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski 

  • IV miejsce w Turnieju Ogólnopolskim Volleymania w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt - szczebel wojewódzki - klasa VI a- nauczyciel Zbigniew Kozikowski , Andrzej Popławski 

  • V miejsce w Lidzie BAS w piłce siatkowej chłopców - klasa VI a - nauczyciel Zbigniew Kozikowski

  • III miejsce klasa VI d w sztafecie biegi przełajowe na szczeblu miejskim - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz

  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej "Gryf Cup 2014" w Tczewie - klasa VI d - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz

  • Puchar Burmistrza Miasta Szczytno w III Sylwestrowym Turnieju Piłki Nożnej - klasa VI d - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz

  • VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej "Kolorowo Cup" w Warszawie - - klasa VI d - nauczyciel Andrzej Waszkiewicz

ROK SZKOLNY 2012/2013
  • I miejsce w Igrzyskach Miasta  Białegostoku  w Futsalu - klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz

  • I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Fundacji "Orange - Wesoła" INDOOR CUP w Warszawie -klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz

  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Gwiazdkowy w Augustowie  - klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz

  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików -  klasa V d - opiekun A. Waszkiewicz

  • Michał Kosikowski  klasa V d - Najlepszy Zawodnik Turnieju - opiekun A. Waszkiewicz

  • Aleksandra Dolistowska III miejsce w Międzyszkolny Turniej Pływacki - styl dowolny - opiekun Katarzyna Abramowicz

  • III miejsce w Lidze Piłki Siatkowej  BAS- klasa Va - chłopcy - opiekun Zbigniew Kozikowski

  • IV miejsce w Turnieju Miasta Białegostoku  w Piłce Siatkowej - klasa Va - chłopcy - opiekun Zbigniew Kozikowski

  • Gabriel Sadowski - II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Kinder Plus - opiekun Zbigniew Kozikowski

  • IV miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej  - klasa VA - dziewczęta - opiekun Andrzej Popławski

  • finał w rozgrywkach  piłki nożnej Województwa Podlaskiego  w kategorii "Orlik"- klasa IV d  - opiekun M. Kulhawik

  • IV miejsce  w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce nożnej - klasa VI d - opiekun Dariusz Ostaszewski

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku  w piłce siatkowej- klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa  Białegostoku  w piłce siatkowej - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

  • I miejsce  w Rozgrywkach Ligi BAS - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

  • I miejsce w Rozgrywkach Kinder Sport w województwie podlaskim - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

  • IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Kołobrzegu  - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

  • VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Miliczu - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek

  • V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Kłodzku - klasa VI a dziewczęta - opiekun B. Borek


ROK SZKOLNY 2011/2012
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Białegostoku w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "czwórek"  - Natalia Kubik, Barbara Sikora, Marta Januszewska , Paulina Ławreszuk - opiekun B. Borek

  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Białegostoku w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "trójek" - Paulina Gawryluk , Justyna Zalisz , Gabriela Kamińska - - opiekun B. Borek

  • I miejsce w Ogólnopolski Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Lublinie o Puchar Prezydenta miasta - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz

  • I miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ursynów Cup w Warszawie - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz

  • III miejsce w Andrzejkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Kleosinie  - klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz

  • VIII miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Łapach  o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Pietrus klasa IV d - opiekun Andrzej Waszkiewicz

  • IV miejsce w Lidze Młodzików (runda jesienna) - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski

  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Ostrołęce - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski

  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Hajnówce - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski

  • IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej  w Białymstoku - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski

  • I miejsce w Turnieju  Piłki Nożnej MOSP CUP - klasa V d- opiekun Dariusz Ostaszewski

  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej ORLIK 2000 - klasa V d - opiekun Dariusz Ostaszewski

  • II i III miejsce w Wojewódzkim Turnieju o Puchar Dyrektora SP 37
    w Białymstoku - Brunon Borek

  • V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Wałczu - Paulina Gawryluk ,
    A. Szymańska , K.
    Puzanowska  - opiekun B. Borek


ROK SZKOLNY 2010/2011
  • III  miejsce w Ogólnopolskim Turnieju mini siatkówki dziewcząt o Puchar Prezydenta Białegostoku klasa V - opiekun B. Borek
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju mini siatkówki dziewcząt „Joker 2011” w Tomaszowie Mazowieckim - Aleksandra Szymańska, Paulina Gawryluk, Dominika Malesza- opiekun B. Borek
  • I miejsce w Rozgrywkach  Białostockiej Ligii Siatkówki dziewcząt - kl. IV a -  opiekun B. Borek
  • III miejsce w Zimowym Turnieju  Piłki Siatkowej w Mońkach- kl. V - opiekun B. Borek
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „trójek”- Barbara Sikora, Marta Januszewska, Natalia Kubik -  opiekun B. Borek
  • I miejsce w Mistrzostwach  Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”-  Gabriela Kamińska, Kamila Puzanowska - opiekun B. Borek
  • III miejsce w Mistrzostwach  Miasta Białegostoku w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek” - Aleksandra Szymańska, Justyna Zalisz - opiekun B. Borek
  • I miejsce w Mistrzostwach  Województwa Podlaskiego  w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”- Aleksandra Szymańska, Justyna Zalisz - opiekun B. Borek
  • III miejsce w Mistrzostwach  Województwa Podlaskiego  w mini siatkówce  dziewcząt w kategorii „dwójek”- Gabriela Kamińska, Kamila Puzanowska - opiekun B. Borek
  • I miejsce w Igrzyskach  Białegostoku w piłce nożnej - kl. VI d - opiekun
    W. Sokół 
  • I miejsce  w Igrzyskach  Województwa Podlaskiego w piłce nożnej - kl. VI d - opiekun W. Sokół 
  • IV miejsce w Międzynarodowym  Turnieju  Piłki Nożnej w Suwałkach- kl. VI d - opiekun W. Sokół 
  • IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Ostrołęce - kl. VI d - opiekun W. Sokół 
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju  Piłki Nożnej w Mariampolu- kl. VI d- opiekun W. Sokół 
  • VIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Gdyni - kl. VI d opiekun W. Sokół 
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Białymstoku- kl. VI d- opiekun W. Sokół 
  • VIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Utrechcie- kl. VI d- opiekun W. Sokół 
  • I miejsce w Rozgrywkach Trampkarzy Młodszych Grupa II -  kl. VI d- opiekun W. Sokół 
  • II miejsce i awans do Mistrzostw Polski Rozgrywki makroregionalne w piłce nożnej - Kamil Dobreńko, Mateusz Prolejko, Kacper Stefanowicz, Damian Zalewski, Krystian Samojluk - opiekun W. Sokół

       

ROK SZKOLNY 2009/2010
  • I miejsce w  Podlaskim Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
  •  V miejsce w kraju 11. edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2010
  • I miejsce w województwie 11. edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2010
  • I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 37 im. Kazimierza Górskiego w  Białymstoku
  • I miejsce i III miejsce w Wojewódzkim Turnieju  Piłki Nożnej Żaków
  • I miejsce w Turnieju Wojewódzkim Orange Cup
  • I miejsce i II miejsce  w Biegach Przełajowych Miasta Białegostoku
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa Zambrów
  • III miejsce w Lidze Trampkarzy Młodszych
  • III miejsce w Turnieju w Badmintonie

ROK SZKOLNY 2008/2009
  • III miejsce MINI TOUR DE POLOGNE Szkół Podstawowych  (etap w Białymstoku)

  • II miejsce w Turnieju piłki nożnej – międzyszkolne rozgrywki


ROK SZKOLNY 2007/2008
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju  COCA COLA CUP 2007
  • Finał Ogólnopolskich Zawodów "Z podwórka na stadiony"
  • Ogólnopolski  Finał zawodów w piłce nożnej "DANONE  CUP"

ROK SZKOLNY 2006/2007
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej - klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer

  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w  Piłce Nożnej  - klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer

  •  I miejsce w krajowym finale COCA COLA CUP w piłce nożnej - klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer

  • I miejsce w półfinale wojew. turnieju COCA COLA CUP w piłce nożnej -klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer

  • I miejsce w finale wojewódzkim turnieju  COCA COLA CUP w piłce nożnej klasa VId -  opiekun Dariusz Bayer

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta rocznik 1995 w Piłce Nożnej - klasa V d - opiekun Piotr Szydłowski

  • I miejsce w miejskim turnieju "Wielgusa" w piłce nożnej rocznik 1996 - klasa IV d - opiekun Andrzej Popławski

  • I miejsce w wojewódzkim turnieju "Wielgusa" w piłce nożnej rocznik 1996 - klasa IV d - opiekun Andrzej Popławski

ROK SZKOLNY 2005/2006

  • Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o puchar  100-lecia „Zagłębia Sosnowiec” - III miejsce  klasa Vd -  opiekun Dariusz Bayer

  • Wielki Finał Coca-Cola Cup 2006” w kategorii Szkół Podstawowych”  -
    I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus

  • Turniej Piłki Nożnej „Legia Cup”Warszawa 2006  I miejsce klasa Vd opiekun  Dariusz Bayer

  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus

  • Podlaskie  Igrzyska  w Piłce Nożnej – Białystok 2006  I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus

  • Igrzyska  Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej I miejsce klasa VId opiekun  Ryszard Karalus

  • Turniej Piłki Nożnej im. Adama Grabki w Krakowie V miejsce klasa Vd opiekun  Dariusz Bayer

  • Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku
    I miejsce klasa Vd opiekun  Dariusz Bayer

ROK SZKOLNY 2004/2005

  • Wielki Finał Coca-Cola Cup 2005” w kategorii Szkół Podstawowych” Kraków czerwiec 2005r -   I miejsce klasa VId opiekun Dariusz Jurczak

  • Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych Kraśnik, czerwiec 2005r. - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak

  • II i IV miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Michałowo - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak

  • I i III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików - Łęczna - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak

  • III miejsce  w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Kleosin -  klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak

  • I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Białystok - klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak

  • I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej -  klasa VI d opiekun Dariusz Jurczak

  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rocznik 93' w Kownie - klasa Vd opiekun  Ryszard Karalus

  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rocznik 93' w Lepaji - klasa Vd opiekun  Ryszard Karalus

  • Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - marzec 2005r. - klasa Vd opiekun  Ryszard Karalus

  • V miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w minipiłce siatkowej ("trójki dziewcząt")  - klasa V - opiekun Andrzej Popławski

  • IV miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w minipiłce siatkowej ("trójki chłopców")  - klasa VI - opiekun Andrzej Popławski

  • V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w  minipiłce siatkowej dziewcząt - klasa VI - opiekun Bogdan Bałakier

  • V miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w tenisie stołowym - dziewczęta klasa VI - opiekun Andrzej Popławski

  • V miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w unihokeju - dziewczęta klasa VI - opiekun Andrzej Popławski

  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w minipiłce siatkowej - chłopcy klasa VI - opiekun Bogdan Bałakier

  • V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w  minipiłce siatkowej chłopców - klasa VI

  • II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Ostrołęka -  klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer

  • II miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Piłki Nożnej Dziecięcej Ligi Rosji - Kłajpeda  - klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer

  • I miejsce w eliminacjach do Turnieju Piłki Nożnej  im Marka Wielgusa- Mońki - klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer

  • II miejsce w grupie "Żaków" w rozgrywkach PZPN -  klasa IVd opiekun  Dariusz Bayer

     

ROK SZKOLNY 2003/2004

  • Wielki Finał Cola-Cola Cup 2004” w kategorii Szkół Podstawowych” -   
    I miejsce klasa VId  - opiekun Mariusz Kulhawik

  • Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych - klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik

  • I  miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wyzwolenia Białorusi - Mińsk -  klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik

  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  - Krasnystaw  - klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik

  • Podlaska Liga Trampkarzy Starszych - 10 zwycięstw i prowadzenie w tabeli bez stray punktu (jesień 2003) klasa VI d opiekun Mariusz Kulhawik

  • III miejsce w Igrzyskach Lekkoatletycznych Miasta Białegostoku (bieg na 60m) - Mariusz Gogol - opiekun Mariusz Kulhawik

  • Kamil Gryczan - najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w Kraśniku - opiekun Mariusz Kulhawik

  • I miejsce  na szczeblu wojewódzkim w lidzie "Żaków" - klasa Vd - opiekun Dariusz Jurczak

  • III miejsce w Ogólnopolskim  Turnieju o Puchar PZPN  - klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak

  • I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MZOS -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak

  • I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Michałowo -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak

  • III miejsce w XVII Międzynarodowym Turnieju Halowym im. Adama Gratki -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej  w Miętnem -  klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak

  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  w Grodnie - klasa Vd opiekun  Dariusz Jurczak

  • II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - Piaseczno -  klasa IVd opiekun   Ryszard Karalus

  • III miejsce w rozgrywkach w piłce nożnej "Żak" w województwie podlaskim - klasa IVd opiekun   Ryszard Karalus

  • I miejsce w Turnieju TP CWP im. Marka Wielgusa - klasa IVd opiekun   Ryszard Karalus

  • IV miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców  - opiekun Stanisław Cieślukowski

  • III miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych  ("trójki chłopców")  - opiekun Stanisław Cieślukowski

  • IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas szóstych ("czwórki chłopców) - opiekun Stanisław Cieślukowski

  • VI miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych - opiekun Stanisław Cieślukowski

  • III  miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w tenisie stołowym szkół podstawowych dziewczęta  opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski

  • III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych ("trójki dziewcząt")  opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski

  • IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku  w piłce siatkowej klas szóstych ("czwórki dziewcząt") opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski

  • VI miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych - opiekun Stanisław Cieślukowski

  • III  miejsce w Igrzyskach  Miasta Białegostoku w tenisie stołowym szkół podstawowych dziewczęta  opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski

  • III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych ("trójki dziewcząt")  opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski

  • IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku  w piłce siatkowej klas szóstych ("czwórki dziewcząt") opiekunowie Krystyna Cieślukowska i Andrzej Popławski

  • II miejsce chłopców w Halowym Turnieju Piłki Nożnej r. 1995 o Puchar Prezesa MOSP "Jagiellonia" Białystok


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE OD ROKU SZKOLNEGO
1989/90  DO ROKU 2002/2003

1989/90 - I miejsce w Turnieju Siatkówki chłopców o Puchar OZPS w Białymstoku; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1990/91 - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Minisiatkówce "dwójek" dziewcząt; nauczyciel Andrzej Popławski;

1990/91 - brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1990/91 - zwycięstwo w Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Puchar OZPS w Białymstoku; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1991/92 - srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1991/92 - II miejsce w Białostockiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w kategorii chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1993 - brązowy medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej w Elblągu; nauczyciel Cezary Łaski;

1993,94,95 - Mistrzostwo Białegostoku w Biegach Przełajowych klas ósmych; nauczyciel Cezary Łaski;

1994 - II miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Klagenfurcie (Austria); nauczyciel Cezary Łaski;

1993/94 - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1994/95 - srebrny medal w Igrzyskach Wojewódzkich w Minisiatkówce chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

1994/95 - srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczyciel Andrzej Popławski

1995 - Mistrzostwa Makroregionu Mazursko-Warszawskiego w Piłce Nożnej klas ósmych w Przasnyszu; nauczyciel Cezary Łaski;

1995 - III miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Liege (Belgia); nauczyciel Cezary Łaski;

1995 - I miejsce w Turnieju Mistrzów Piłki Nożnej im. Adama Grabki organizowanym przez Wisłę Kraków; nauczyciel Cezary Łaski;  

1995 - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej im. Sobocińskiego organizowanym przez klub Bałtyk Gdynia; nauczyciel Cezary Łaski;

1995/96 - IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Minipiłce Nożnej w Warszawie; nauczyciel Janusz Walczak;

1995/96 - brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Białostockiego w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczycielka Barbara Więckowska;

1996 - I miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Kownie (Litwa); nauczyciel Cezary Łaski;

1996 - II miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Tulonie (Francja); nauczyciel Cezary Łaski;

od 1996 do 2001 - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

1996/97 - srebrny medal w Mistrzostwach Polski UKS w Piłce Nożnej w Górze Kalwarii; nauczyciel Jerzy Szydłowski;

1997/98 - srebrny medal w Mistrzostwach Polski UKS w Piłce Nożnej w Kępnie; nauczyciel Jerzy Szydłowski;

1998 - I miejsce w województwie Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa; nauczyciel Bogdan Bałakier;

1998/99 - srebrny medal w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Nożnej w Zgierzu; nauczyciel Jerzy Szydłowski;

1999 - udział w finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Marka Wielgusa; nauczyciel Bogdan Bałakier;

1999/2000 - Mistrzostwo Białegostoku w Drużynowym Minitenisie Stołowym dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

1999/2000 - II miejsce w Białymstoku w Drużynowym Minitenisie chłopców; nauczyciel Grzegorz Jurczuk;

1999/2000 - Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej, nauczyciel Jerzy Szydłowski;

2000 - III miejsce w województwie w Turnieju Piłki Nożnej Coca-Coli; nauczyciel: Bogdan Bałakier;

2000 - I miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Białymstoku; nauczyciel Bogdan Bałakier;

2000 - Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych w Piłce Nożnej, nauczyciel Janusz Walczak;

2000 - IV miejsce w Turnieju Mistrzów Piłki Nożnej im. Adama Grabki organizowanym przez Wisłę Kraków; nauczyciel: Cezary Łaski;

2000 - III miejsce  w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2000 - V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Drużynowym Tenisie stołowym; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2000 - II miejsce  w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej dwójek dziewcząt; nauczycielka: Krystyna Cieślukowska;

2000/2001 - IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w "trójkach siatkarskich" chłopców; nauczyciel Stanisław Cieślukowski;

2001 - I miejsce w Białymstoku w Szkolnym Turnieju "piątek piłkarskich" i awans  do finałów wojewódzkich; nauczyciel: Bogdan Bałakier

2001/2002 - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Warszawie; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2001/2002 - II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002 - I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2002 - III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej dziewcząt; nauczycielka Krystyna Cieślukowska;

2002 - I miejsce w województwie w Turnieju Piłki Nożnej Nike Premier Cup; nauczyciel Bogdan Bałakier;

2002 - udział w Ogólnopolskim Finale rozgrywek Piłki Nożnej Nike Premier Cup; nauczyciel Bogdan Bałakier;

2002 - III miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Mińsku (Białoruś); nauczyciel Cezary Łaski;

2002/2003 - I i II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Krasnymstawie; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Grajewa; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/203 - II miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków w Białymstoku; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Adama Grabki w Krakowie; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego "Włókniarz"; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Halowej Piłce Nożnej klas piątych; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w rozgrywkach ligowych województwa podlaskiego w kategorii "Żaków"; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2002/2003 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wyzwolenia Republiki Białoruś w Mińsku; nauczyciel Mariusz Kulhawik;

2003 - Wicemistrzostwo Polski w Piłce Nożnej w Głogowie; nauczyciel Cezary Łaski;

2003 - I miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Rydze (Łotwa); nauczyciel Cezary Łaski;

2003 - II miejsce w Turnieju Dzieci w Piłce Nożnej Białystok Cup; nauczyciel Cezary Łaski;

2003 - VI miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Piłce Nożnej w Moskwie (Rosja); nauczyciel Cezary Łaski;

2003/2004 - I miejsce w rundzie jesiennej w lidze trampkarzy młodszych nauczyciel; Mariusz Kulhawik;

Drużyny rocznika 1980 i 1990 są  5-krotnymi mistrzami województwa podlaskiego w piłce nożnej i 4-krotnymi mistrzami makroregionu warszawsko-mazurskiego.

  Wyróżniający się sportowcy będący  absolwentami SP 37:

1. Marta Sianko, Dorota Zakrzewska, Marta Zambrowska, Marta Wawreniuk, Małgorzata Bartosiuk - siatkarki zespołu AZS ZETO Białystok;

2. Piotr Matys - były piłkarz zespołu STOMIL Olsztyn;

3. Katarzyna Putra - mistrzyni województwa podlaskiego w biegu na 60m przez płotki;

4. Wojciech Niczyporuk - mistrz województawa podlaskiego w biegu na 60m;

5. Jarosław Nowik - członek kadry Polski w siatkówce;

6. Karolina Wencel - czołowa koszykarka „Włókniarza”  Białystok;

7. Izabela Łuckiewicz - mistrzyni Polski w biegach przełajowych;

8. Anna Mioduszewska gra w zespole I Ligii AZS ZETO Białystok.

Tomasz Kulhawik, Marcin Dzienis, Mariusz Benkowski, Maciej Strzeliński, Robert Spejchler, Tomasz Wołczyk, Wojciech Kobeszko;