PRYMUSI  W  ROKU  SZKOLNYM 2017/2018

NAJWYŻSZE  ŚREDNIE  OCEN  
UZYSKAŁY  KLASY :
 

V „A”  średnia  4.57

V "B"  
średnia  4.51

IV „A”  średnia  4.45

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE

KLASA IV a
Gabriela Grądzka   śr.  5.5
Wiktor Karwiński   śr.  5.25
Kornel Kutyłowski  śr. 5,25
Milena Sokólska  śr. 5.17
Karol Burzyński      śr.   5,08

Łukasz Gawenda  śr.   4.92
Marcin Puciłowski   śr.    4.92
Michalina Kurzelowska  
 śr. 4.83
Natalia Prasalska śr. 4,83
Tymoteusz Suma śr. 4.75

Marcin Puciłowski
  śr.    4.
92


KLASA IV b
 Joanna  Rakowska  śr.  5.33
Natalia    Walasek  śr.  5,08
Patrycja  Banach   śr.    4.92
Kacper Golan   śr. 4.92
Bartosz Bondar śr. 4,83
Karol  Gryczon  śr. 4.83
Rafał Pura śr. 4.82


KLASA IV c

Hubert Bogdanowicz śr. 5.00
Zuzanna Karpowicz śr. 5.00
Nikola Klimaszewska śr. 5,00

Julian Ciborowski Sr. 4.92
Hanna Januszkiewicz śr. 4.83
Patrycja Adamska śr. 4.75
Sebastian Saliński śr. 4.75
 Karol Sokół śr. 4.75


KLASA IV d
Magdalena Kalinowska śr.  5.25
Blanka Borcuch śr. 5.17
Klaudia Gruszewska   śr. 5.17
Bartosz Romanowicz  śr.  5.17

Jakub Chwastek  śr. 4.92
Weronika Kubiak śr. 4.92
 Maja  Radzewic śr. 4.91
Igor Kamiński śr. 4.83
Martyna Malec śr. 4.83



KLASA V a
Wiktor Fronczyk śr. 5.58
Milena Łazarska śr. 5.58
Szymon Cholewski śr. 5.50
Dominika Kuźmicka śr. 5,17
Julia Rakowska śr. 5.17
Urszula Żaworonek śr 5.17
Jakub Żaworonek śr. 5.08
Oliwia Apoń śr. 5,00
Adam Kużelewski śr. 5,00

Gabriela Stefanowicz śr. 5.00
Emilia Baranowska śr. 4.92
Natalia Gogolewska śr. 4.75



KLASA V b
Urszula Klimaszewska śr. 5.67
Roksana Chodziutko śr. 5.50
Martyna Jaworowska śr. 5.50
Anna Wyszyńska śr. 5.33
Paulina Mackiewicz śr. 5.25
Mateusz Bojko śr. 5.17
Natalia Krynicka śr. 5.08
Liwia Piątek śr. 5.00
Anna Jakimiuk śr. 4.92
Wiktoria Pul śr. 4.92
Emilia Zabielska śr. 4.92
Ewelina Zawadzka śr. 4.92
Weronika Bołtryk śr. 4.91
Julita Gierałtowska śr. 4.75
Maksymilian Pul śr. 4.75


KLASA V d
Wojciech Woronowicz  śr. 5.33
Jakub Gulc
     śr.  5.25
Oskar Kozłowski
     śr.  5.25
Adam Łazarski
   śr.
5.17  
Szymon Ostaszewski    śr.   5.17
Marcin  Łazarski śr. 5.08
Adam Krasowski       śr. 5.00

Kacper Radziszewski  
śr.    4.92
Kacper Majczak śr. 4.83


KLASA VI a
Daria Łukjańczuk  śr. 5.58
Wiktoria Chrzanowska  śr. 5.50

Patrycja Różańska śr. 5.42
Anna Maria Zieniewicz  śr. 5.25

Zuzanna Anna Malarek  śr.  5.17
Weronika Maliszewska śr. 5.00
Jacek Drzymulski śr. 4.83
Ilya Kuchynski śr. 4.82
Wiktoria Sobolewska śr. 4.75
Gabriel Trochimczuk      4.75


KLASA VI b
Oliwia Wasilewska śr. 5.75
Michał Burzyński śr. 5.67
Daria Mielech  śr. 5.58
Michał Romańczuk śr. 5.50
Tomasz Kraśnicki śr. 5.33
Martyna Puciłowska śr. 5,33
Julia Dobrzycka śr. 5.25
Dawid Popławski śr. 5.00


KLASA VI d
Jeremiasz Kuźmicki śr. 5.67
Krzysztof Półtorak śr. 5.17
Filip Zajko śr. 5.00
Aleksander Kołodziejczyk śr. 4.92


KLASA VII a
Patrycja Wasilewska śr. 5.21
Aleksandra Rybakiewicz śr. 5.07
Urszula Kozłowska śr. 4.86   
   


KLASA VII b
Filip   Fabjańczyk  śr. 5.43
Krzysztof    Wasiluk śr.   5.43
Barbara Zieniewicz śr. 5.43
Tomasz Roszko śr.  5.21
Izabela Pawilcz  śr. 5.00
Katarzyna Cybulska śr. 4.93


KLASA VII d

Mateusz Baranowski śr. 5.50