Interchange by TEMPLATED


PRYMUSI  I SEMESTRZE W  ROKU  SZKOLNYM 2017/2018

 

NAJWYŻSZE  ŚREDNIE  OCEN   w  I semestrze
  w roku szkolnym 2017/2018
UZYSKAŁY  KLASY :
 

V „B”  średnia  4.36

V "A"  
średnia  4.34

V „D”  średnia  4.31

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE
w  I semestrze w  roku szkolnym 2017/2018


KLASA IV a
GabrielaGrądzka   śr.  5.17
Milena Sokólska  śr. 5.08
Wiktor Karwiński
   śr.   4.92
Karol Burzyński
     śr.   4.83
Michalina Kurzelowska  
 śr. 4.75
Marcin Puciłowski
  śr.    4.75



KLASA IV b
 Joanna  Rakowska  śr.  5.33
Kacper Golan   śr. 4.92
Karol  Gryczon  śr. 4.92
Natalia    Walasek  śr.  4.92
Patrycja  Banach   śr.    4.83


KLASA IV c
Patrycja  Adamska  śr. 4.75

KLASA IV d
Magdalena Kalinowska śr.  5.08
Bartosz Romanowicz  śr.     5.00

Klaudia Gruszewska   śr.   4.92
 Maja  Radzewic śr. 4.82
Jakub Chwastek  śr. 4.75


KLASA V a
Wiktor Fronczyk śr. 5.5
Milena Łazarska śr. 5.42
Julia Rakowska śr. 5.08
Szymon Cholewski śr. 5.00
Gabriela Stefanowicz śr. 5.00
Jakub Żaworonek śr. 5.00
Adam Kużelewski śr. 4.91
Oliwia Apoń śr. 4.83
Emiia Baranowska śr. 4.83

Urszula Żaworonek śr.r 4.75


KLASA V b
Urszula Klimaszewska śr. 5.42
Martyna Jaworowska śr. 5.42
Roksana Chodziutko śr. 5.33
Mateusz Bojko śr. 5.17
Natalia Krynicka śr. 5.17
Anna Wyszyńska śr. 5.17
Anna Jakimiuk śr. 5.08
Paulina Mackiewicz śr. 5.08
Weronika Bołtryk śr. 5.00
Liwia Piątek śr. 4.82
Ewelina Zawadzka śr. 4.92
Emilia Zabielska śr. 4.75

KLASA V d
Wojciech Woronowicz  śr. 5.42
Jakub Gulc
     śr.  5.25
Oskar Kozłowski
     śr.  5.25
Adam Łazarski
   śr.
5.17       
Adam Krasowski       śr. 4.92
Marcin  Łazarski śr. 4.92

Szymon Ostaszewski    śr.   4.92
Kacper Radziszewski  
śr.    4.83


KLASA VI a

Patrycja Różańska śr. 5.42
Wiktoria Chrzanowska  śr. 5.33
Daria Łukjańczuk  śr. 5.33
Zuzanna Anna Malarek  śr.  5.17
Anna Maria Zieniewicz  śr. 5
Weronika Maliszewska śr. 4.92
Gabriel Trochimczuk      4.75


KLASA VI b
Daria Mielech  śr. 5.5
Oliwia Wasilewska śr. 5.5
Julia Dobrzycka śr. 5.25
Michał Burzyński śr. 5.08
Tomasz Kraśnicki śr. 5.08
Michał Romańczuk śr. 5.08
Martyna Puciłowska śr. 5,0


KLASA VI d
Jeremiasz Kuźmicki śr. 5.25
Filip Zajko śr. 4.92
Krzysztof Półtorak śr. 4.8


KLASA VII a
Patrycja Wasilewska śr. 4.79      

KLASA VII b
Filip   Fabjańczyk  śr. 5.36
Krzysztof    Wasiluk śr.   5.21
Barbara Zieniewicz śr. 5.14
Izabela Pawilcz  śr. 4.93

Tomasz Roszko śr. 4.79

KLASA VII d

Mateusz Baranowski śr. 5.36